На благодійному концерті в Токіо “БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ” зібрали понад 450 000 гривень на допомогу Збройним Силам України та ВПО

На благодійному концерті в Токіо, "БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ" зібрали понад 450 000 грн на допомогу Збройним Силам України та ВПО

18 березня в рамках благодійного туру “Вільні Люди” гурт “БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ” зіграли акустичний концерт зі струнним квартетом в столиці Японії.

Виручені кошти будуть спрямовані на допомогу ЗСУ – придбання автівок та дронів для військових. Під час попереднього благодійного туру Європою та Америкою, “БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ” вдалося закумулювати вісім мільйонів гривень на благодійність.

На благодійному концерті в Токіо, "БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ" зібрали понад 450 000 грн на допомогу Збройним Силам України та ВПО

Родина лідера українського рок-гурту “БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ” Сергія Танчинця, майже від початку повномасштабного вторгнення рф до України, проживає у Японії.

Чи не вперше за 13 років стосунків Сергій та Ганна проживали життя нарізно: він в Україні волонтерив, співав на благодійних концертах, привозив хлопцям із ЗСУ автівки, вона – в Японії облаштовувала побут для дітей, працювала.

Сім‘я бачиться рідко, за рік війни пара бачилась всього двічі, втретє – під час березневого візиту Сергія з концертом до Токіо.

Гурт дякує уряду Японії за підтримку України, а місцевим жителям – за допомогу українським сім’ям, йдеться на instagram-сторінці “БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ”.

“Щира подяка усім, хто розділив цей вечір з нами! Дякуємо, що слухаєте українське і донатите на ЗСУ”, – Сергій Танчинець