На свято Halloween у співачки ULYA вийшли кліп та пісня «Маски»

На свято Halloween у співачки ULYA вийшли кліп та пісня «Маски»

Все розпочалось з телефонної розмови, де співачка почула фразу: “Уля, а ти все так сміливо розповідаєш?”, на що вона відповіла “так”, для неї немає нічого такого, що вона має приховувати. На що їй прилетіла відповідь: “Але ж щастя любить тишу. Я ніколи не викладаю те, що відбувається в моєму житті, бо ще зглазять”.

Підтекст цієї фрази, ULYA вловила в голосі: «Мене розчарували люди, підірвали мою довіру і я більше НІКОЛИ не буду з ними відвертою на всі сто». Все б нічого, але це гра. Гра в хованки.

“Я почала багато думати про це. Бо віртуальний світ соціальних мереж транслює нам “успішний успіх”, коли в реальному житті ледве зводиш кінці з кінцями, “щирі посмішки”, коли насправді все дуже погано, “щасливе сімейне життя”, коли ви на грані розлучення…

Але ж транслювати зовсім інші речі або не транслювати їх зовсім – це втікати від реальності й втікати від себе. Пісня “Маски” –  це сміливий заклик до того, щоб бути справжніми.

Моя ціль була написати цю пісню для аудиторії 20-35 задля того, щоб слухач замислився над своїм життям та обрав для себе “бути” чи “просто здаватись”, – коментує дівчина.