Слухаємо дебютний сингл від Hardly Ever – “Він не прийде”

Слухаємо дебютний сингл від Hardly Ever - “Він не прийде”

6 жовтня відбулась премʼєра дебютної пісні та лірік-відео артиста Hardly Ever “Він не прийде”.

«Він не прийде» – це класична історія сподівання на відносини з людиною, з якою немає спільного шляху. Історія відносин яка не варта витраченого часу, сил, переживань, про яку потрібно забути просто якнайшвидше перегорнувши сторінку. Пісня «Він не прийде» перший сингл з дебютного альбому автора, виконавця та музиканта Hardly Ever.

Співак, на відміну від більшості сучасних артистів почав свій музичний шлях перетнувши кордон 30 років, але він впевнений, що його слухач знайдеться та пісні відгукнуться його аудиторії і не так важливо, в якому віці ти починаєш втілювати мрію, якщо всередині горить вогонь до творчості. 

Автор проекту все життя займається спортом і знайомий з багатьма топовими спортсменами в тому числі олімпійськими призерами. Артем відвідав більше 100 країн та навіть подорожував з паломниками в Ізраїль та Палестину. Тож йому є багато про що розповісти своєму слухачу.

«Проект Hardly Ever було задумано до повномасштабного вторгнення. Тоді ми жили ніби в іншому світі. Мали інші проблеми та турботи. Інші мрії та бажання. 24 лютого все змінило і питання власної творчості почало хвилювати якнайменше.

Та все ж є бажання через музику виразити свої почуття, думки на переживання. Серйозні теми життя, сімʼї, війни неминуче переплетуться з буденними темами любові, самотності, відносин. Бо не дивлячись ні на що життя триває і має безліч яскравих фарб. Як веселих так і сумних», – ділиться співак.