НАОНІ та “Володарі Стихій” представили рок-версію “Щедрика”

НАОНІ оркестра та творці проекту “Володарі Стихій” представили унікальну сучасну рок-версію “Щедрика”. Всесвітньо відома мелодія “Щедрик”/ “Carol of the Bells” набула особливого звучання завдяки музичному фентезі-шоу “Володарі Стихій”.

НАОНІ оркестра та творці проекту “Володарі Стихій” представили унікальну сучасну рок-версію “Щедрика”. Всесвітньо відома мелодія “Щедрик”/ “Carol of the Bells” набула особливого звучання завдяки музичному фентезі-шоу “Володарі Стихій”. Відео доступне на Youtube-каналі “Володарі Стихій”, а аудіо-трек найближчим часом з’явиться на всіх відомих музичних платформах, а також, звучатиме на українських та світових радіо до різдвяних свят.

“В основі сюжету музичного фентезі-шоу “Володарі Стихій” легенда часів Трипільської цивілізації, за якою в певний час музиканту мають зібратися і відтворити на особливих інструментах Зерна мелодій, які пробудять Стихії. І одне з найвідоміших мелодичних зерен – це мелодія нашого “Щедрика”, якій понад тисячу років. А за останні сто років вона стала популярною у всьому світі під назвою “Carol of the Bells”. В нашому проєкті мелодія “Щедрика” набула унікального оркестрового симфо-етно-рок звучання”, – говорить Олесь Журавчак, автор ідеї та продюсер музичного шоу “Володарі Стихій”, директор НАОНІ. 

Щедрик, українська народна пісня в обробці Микола Леонтовича, є однією з найбільш відомих та улюблених різдвяних мелодій у всьому світі. 

НАОНІ оркестра, Національний академічний оркестр народних інструментів України, – провідний музичний колектив з 55-річною історією. НАОНІ оркестра – це гармонійне поєднання шани традиціям та сміливості у музичних експериментах. 

У проекті “Володарі Стихій” НАОНІ оркестра виступили Хранителями зерен мелодій, адже в їхньому репертуарі понад дві тисячі партитур українських композицій.

“Володарі Стихій” – музичне фентезі-шоу, унікальний інструментальний мюзикл, прем’єра якого відбулась у 2018 році на сценах Одеської та Київської національних опер. У 2023 році авторами було створено художньо-документальний фільм-концерт. Зйомки фільму відбувались у особливих локаціях, місцях сили, таких як “Печерний храм” (Монастирок Тернопільської області), “Писаний камінь” (Івано-Франківська область), “Лисина Космацька” (Івано-Франківська область), “Манявський водоспад” (Івано-Франківська область), “Скелі Довбуша” (Івано-Франківська область), Фортеця “Тустань” (Львівська  область), та інших.  Презентація фільму запланована на 2024 рік. 

Детальніше про проект на сайті. Відео концерту можна подивитись на Youtube-каналі. “Володарі Стихій” у Facebook.
Сайт НАОНІ оркестра. НАОНІ оркестра у соцмережах: Facebook, Instagram.