TAYANNA заспівала про єдність та силу українських родин

TAYANNA заспівала про єдність та силу українських родин

Напередодні Різдвяних свят, коли кожна родина мріє провести цей час разом, фантастична жінка TAYANNA випустила свою нову пісню “РОДЕ МІЙ”.

“РОДЕ МІЙ” ­ —­­­­  це трек з потужною енергетикою, адже він переповнений словами вдячності та любові до батьків та до свого роду. Пісня не просто розказує про сімейні цінності, але й об’єднує нас у великий рід, що є Україною.

За словами співачки, вдячність ­ —­­­­ це найвища форма проявлення глибини і розуміння світу.

«Ми всі є далекими сестрами та братами один одного, адже ми всі жителі цієї планети. Наша сила в єдності ­ —­­­­ в маленьких родинах і великих родах, які і є Україна. Якщо ми почнемо дякувати мамі і татові, то з маленької вдячності двом людям вийде велика пошана всьому роду. Все просто і впорядковано, але до цієї простоти треба дорости і дійти» —­­­­ пояснює своє відчуття пісні TAYANNA.

“РОДЕ МІЙ” підкреслює важливість родинних зв’язків і нагадує нам, що саме в сім’ї ми знаходимо свою силу.

Головні слова пісні «Дякую за життя!» розчулили до сліз батьків артистки.

Пісня була написана ще рік тому, але знайти до неї сильний музичний супровід TAYANNA змогла, коли потрапила на концерт НАОНІ. Також до запису співачка запросила фольк-студію Ґердан, яку називають перлиною сучасної буковинської культури. Аранжуванням треку займався український і кримськотатарський композитор Усеїн Бекіров.

В такому симбіозі й народжується щось справжнє, автентичне і неповторне, як пісня “РОДЕ МІЙ”.

Цією емоційною прем’єрою TAYANNA сподівається принести в людські серця тепло, нагадуючи про важливість родинної любові, як невичерпної сили в єдності, а особливо у святковий Різдвяний вечір.

Трек “РОДЕ МІЙ” доступний для прослуховування на стрімінгових майданчиках, а відео, яке артистка зняла спільно з НАОНІ, можна переглянути на YouTube.