“НАПРОЛОМ — єдиний шлях у нас!”

"НАПРОЛОМ — єдиний шлях у нас!"

Гурт СКАЙ, у рамках благодійного туру на підтримку ЗСУ, представив нову  надпотужну музичну роботу під назвою «НАПРОЛОМ»! Пісня присвячується ЗСУ і незламному українському народу!

"НАПРОЛОМ — єдиний шлях у нас!"

Зі слів автора, фронтмена гурту Олега Собчука, на створення пісні надихнуло життя українських полярників, які пішли на війну захищати рідну землю від рашистських загарбників:

«Воюючи з неадекватним і підступним ворогом у нас лише один шлях – НАПРОЛОМ! Ми на своїй землі й нам чужого не треба! Нам нікуди тікати чи йти. Ми будемо бити ворога і йти НАПРОЛОМ до кінця до повної ПЕРЕМОГИ! В нас немає іншого вибору. Допомагати й перемагати! Це те, чим зараз має займатись кожен українець».

"НАПРОЛОМ — єдиний шлях у нас!"

Пісня “НАПРОЛОМ” – це 6-та ластівка з майбутнього 7-го альбому гурту СКАЙ, який вийде навесні 2023 року. Вона також звучатиме на концертах благодійного туру СКАЙ з новою концертною програмою в супроводі симфонічного оркестру!

Квитки вже у продажу

«НАПРОЛОМ» — дуже мотивуюча пісня, покликана підіймати дух, надавати сил й вселяти віру в нашу перемогу. Адже НАПРОЛОМ до ПЕРЕМОГИ разом! Слава Україні! Слава ЗСУ! Все буде Україна!