“Наша особливість в нашій шаленості” — EDGAR & EMMA про хейтерів, сварки та гастролі

“Наша особливість в нашій шаленості” — EDGAR & EMMA про хейтерів, сварки та гастролі

“Наша особливість в нашій шаленості” — EDGAR & EMMA про хейтерів, сварки та гастролі

EDGAR & EMMA — український поп-дует, який завоював слухачів з першого треку! Їхня музика потрапляє на всі топові музичні канали, постійно крутиться на радіостанціях, набирає перегляди та прослуховування. За чашкою кави Едгар та Емма розповіли нам, як пережили карантин, про подальші плани та початок зіркового шляху.

Ви зустрілись, коли були сольними артистами. Що стало поштовхом до того, аби записати спільний трек та створити дует?

(Емма) Ми зустрілись за межами України, на одному проєкті, де було багато іноземців. Під час заповнення анкет ми сиділи поруч, і зрозуміли, що ми обидва з України. Познайомились, поспілкувались і після повернення додому вирішили записати трек. 

(Едгар) Так, це навіть не був наш трек як дуету, просто спільний. Потім я полетів до Вірменії, ми помітили, що Шазами почали рости, радіостанції почали брати його.

(Емма) Помітили хороший фідбек і подумали “Вау, а давай разом працювати”. В нас була класна підтримка і від радіо, і в соцмережах. Ми вирішили спробувати.

“Наша особливість в нашій шаленості” — EDGAR & EMMA про хейтерів, сварки та гастролі

Чи важко вам було стати дуетом, чи були певні непорозуміння?

(Едгар) Знаєш, коли трек вистрілює, і це ваш спільний трек, ти вже під ейфорією і не думаєш, чи тобі важко. Є моменти, коли важко, бо ти вже звик сам вирішувати, що саме ти хочеш, але потрібно прислухатись один до одного. Ми з цим справляємось, нема проблем в плані музики. Виникають непорозуміння стосовно гардеробу, бо Емма завжди хоче одягнутись яскравіше, а я — консервативніше. Але загалом все чудово.

Як кожен з вас зрозумів, що хоче займатись музикою?

(Емма) В мене це почалось давно, ще з дитинства. Подарували на день народження піаніно, і я грала. Моя мама ніколи не помічала в мене ні слуху, ні голосу. Мене в цьому плані підтримала бабуся, вона завжди казала “Віддай її в музичну школу”. І якось мама послухала бабусю, віддали мене в музичну школу, і так все почалось. Я почала їздити на конкурси, часто виступала зі своїми братами, ми були такі малі-прикольні. Я була на Х-факторі.

(Едгар) 7 мільйонів переглядів, на секундочку.

(Емма) Так, а потім Едгар мене забрав в рабство(сміється). І так почався наш шлях.

(Едгар) А я просто хлопець, який все життя намагався зіграти щось на барабанах. Я самоучка. До проєкту з Еммою я співав теж, але це не було так масштабно. А зараз стараємось просуватись разом.

“Наша особливість в нашій шаленості” — EDGAR & EMMA про хейтерів, сварки та гастролі

В чому ви схожі як люди і як артисти, а в чому навпаки — дуже різні?

(Емма) Ми схожі за характером. Я така “життєва”, і він такий самий. Це класно, що в нас одна ціль і ми налаштовані в одному напрямку. Різні, як вже було сказано, в стилі. Я люблю все яскраве, коротке, можу надягти голубу перуку. А Едгар більш стриманий. 

(Едгар) В музичному плані ми дуже схожі.

(Емма) Ще ми обоє дуже вибухові, можемо щось різко сказати.

Хто зазвичай пише тексти і музику для ваших пісень, і чи завжди ви робите це самостійно?

(Едгар) На сьогодні все, що є, робили ми самі. Зараз пропонують кілька пісень, можливо, ми їх розглянемо, але не дуже ми це любимо. Коли ти сам створюєш пісню, ти її відчуваєш і подаєш інакше. Одного разу нам запропонували пісню, ми її заспівали чисто для себе і зрозуміли, що це не наше. 

Чи хотіли б ви виступати за межами України, які плани на це?

(Едгар) Якщо чесно, то нас вже давно запрошують в Казахстан, в Естонію. Ми дуже класно виходимо там в ротації. Просто зараз існує легенька артистична невпевненість, переживаємо, що там ми не зберемо той зал, який збираємо тут. Але згодом ми в будь-якому випадку поїдемо і в Казахстан, і в Прибалтику, у Вірменію.

Чи бувають між вами серйозні сварки з приводу роботи?

(Емма) Серйозної сварки я не пам’ятаю. Але був момент застою, коли почався коронавірус, трохи занепали сили. Не було натхнення, фідбеку, концертів. Зник своєрідний вогник. І ми з Едгаром трохи посварились, деякий час не робили музику, це тривало трохи більше, ніж пів року. Але потім ми знову повернулись до спільної роботи.

(Едгар) Ми не зупинялись, просто на певний момент поставили все на паузу. 

Як ви любите відпочивати, розслаблятись? Що ви більше любите — пасивний чи активний відпочинок?

(Едгар) Я ввечері сідаю в машину і катаюсь Києвом під музику — для мене це найкращий відпочинок. А так я навіть на концертах відпочиваю, заряджаюсь. Надаю перевагу активному відпочинку, не люблю просто лежати.

(Емма) Я теж за активний відпочинок. Люблю караоке, показати, що вмію співати(сміється). Люблю екстрим, і він в мене по житті тягнеться незаплановано. Едгар правильно сказав, на сцені ми також відпочиваємо, отримуємо насолоду.

“Наша особливість в нашій шаленості” — EDGAR & EMMA про хейтерів, сварки та гастролі

Що ви відчули, коли ваш перший трек потрапив в гарячу ротацію?

(Едгар) У всіх є думка, що коли в тебе нема зв’язків і блату, то ти нічого не доб’єшся. Але вийшло так, що трек дійсно вистрілив, і ми сказали “Вау”, бо це взагалі без блату, це був сильний кайф. Цей трек робили ми власноруч, значить, ми щось можемо, якщо він заходить і подобається людям. Це розтягнулось на 33 радіостанції СНД.

(Емма) Ми ще тоді навіть не були дуетом, просто записали спільний трек, і це все виглядало, ніби підготована схема, але насправді це не так.

(Едгар) Я б це назвав емоційним оргазмом.

Як ви ставитесь до хейтерів? Чи відчуваєте ви їхню присутність в соцмережах?

(Емма) Обожнюю!(сміється) Я часто їм відповідаю, погоджуюсь з ними, лайкаю. 

(Едгар) Деколи пишуть “Емма співає, ніби в неї нежить”, і я можу відповісти “Так, в неї нежить”. Ми це сприймаємо легко.

(Емма) Мені деколи в запитах пишуть “Ти така стрьомна”, і я відповідаю, а вони починають вибачатись і дякувати, що я відповіла. 

(Едгар) Мені деколи можуть написати, що в мене сивіє борода. “Що це за старпер поруч з Еммою, це тато її?”. Ми прикалуємось, жартуємо.

(Емма) Я брала участь в проєкті “Богиня шопінгу”, і я була в своїй улюбленій голубій перуці, яку ніхто не любить. І я на цьому сильно хайпанула, тому всім, хто пише про перуку — я вас люблю!(сміється)

Які у вас подальші плани на найближчий рік, можливо, ви готуєте якісь гарячі релізи, хочете зняти кліп?

(Едгар) Ми точно будемо знімати кліп, але на даний момент треба визначитись з треком. Ми випустили один новий, скоро випускаємо ще один і по рейтингах зрозуміємо, на який краще знімати. В планах стати топартистами України. В нас багато різної крові, в цьому наша особливість, в нас є розуміння різної музики. І ми маємо цим користуватись.

От ви заговорили про особливість, я якраз хотіла про це запитати. В чому вона криється у вашому дуеті?

(Едгар) Шаленість. 

(Емма) Так, це найголовніше. І от Едгар підмітив, що в нас тече багато різної крові, ми різнопланові, життєрадісні, вибухові. Ми отримуємо хороший фідбек і бачимо, як люди реагують на нас.

Останнє питання — між вами чисто професійно-дружні стосунки, чи щось більше?

(Емма) Шкода, що це не відео, бо всі одразу б зрозуміли(сміється). 

(Едгар) У нас є нарізка з радіо, телеефірів, де постійно це запитання “Ви пара?”, “Ви разом?”, “Ви зустрічаєтесь?”. Ми відповідаємо, що в наших піснях про все сказано.

Спілкувалася Оксана Михайлишин