«Наслідки» війни й не тільки – у свіжому альбомі українського співака Dima Libra

«Наслідки» війни й не тільки - у свіжому альбомі українського співака Dima Libra

Учасник головних талант-шоу країни та номінант премії YUNA співак Dima Libra презентував новий альбом “Наслідки”.

Альбом створювався понад 2 роки та отримав трансформації, бо починалося його написання ще до повномасштабного вторгнення. Першим синглом альбому став трек In Ukraine. Другий сингл Пам’ятай був написаний з відчуттям вдячності перед захисниками України.

«Повномасштабне вторгнення дуже змінило ракурс мого творчого погляду. Пісні, як і у більшості артистів, стали гострішими, дорослішими, серйознішими. Писати просто про любов мені ніколи не було цікаво, тим більш нині. Тому в цьому альбомі є кілька пісень соціо-культурного напрямку» – додає Dima Libra

Dima Libra (представник офіційного фан-клубу Євробачення OGAE Ukraine)

Саунд-продюсером та бітмейкером альбому став HORIZON. Попередній міні-альбом тандему мав 4 окремих сингли та 4 відео роботи.

«Ми не ставили собі меж за кількістю пісень. Я показував Дмитру свої біти – він обирав ті, які знаходили в ньому відгук. Звісно, ми могли б зробити і більше пісень, але, повірте, ця робота є самодостатньою», – коментує реліз HORIZON.

HORIZON

Музиканти підкреслюють, що для них було важливо зробити альбом, який точно відображає контекст, в якому він створювався.

“Ми намагались не експлуатувати тему війни, але вона, однозначно наклала на нас свої наслідки. Тому альбом і отримав таку назву”, – підсумовує Dima Libra.

Послухати лонгплей можна вже зараз на всіх цифрових майданчиках: https://promo.bestmusic.com.ua/fanlink/5853/