Наталія Могилевська представить моноспектакль «Я вдома»

Наталія Могилевська представить моноспектакль «Я вдома»

Наталія Могилевська представить моноспектакль «Я вдома»

Від самого початку повномасштабного російського вторгнення співачка Наталія Могилевська залишалась у Києві. Вона почала співати в метро, що слугувало бомбосховищем, займатися волонтерством і писати пісні, присвячені нашій боротьбі із загарбником. Також у її життя ввійшло регулярне відвідування шпиталів, а ще — гуманітарна допомога будинкам похилий, дитбудинкам і штабам із переселенцями.

Наталія Могилевська представить моноспектакль «Я вдома»

  «Народні артистки повинні бути з народом»,— відповідає виконавиця на запитання про необхідність виїзду й небезпеку обстрілів.

Як у людини творчої, у Наталії від всього пережитого, побаченого і почутого, народилася драматургія, яка і стала основою музичної вистави під назвою «Я вдома». Прем’єра відбудеться 28 червня по 5 липня 2022 року в Національному театрі ім. Лесі Українки. 

«Ця вистава виткана з реальних подій цієї війни, з мого життя, пережитих емоцій. Вірші та пісні, які народжувалися під час переїздів, концертів та зустрічей з військовими, пораненими та людьми, які постраждали від окупації. Інколи, сьогодні нам всім потрібно мати змогу дати волю своїм емоціям, визволити себе від гніту почуттів, які дуже тиснуть. Повинно бути  місце, де ми можемо поплакати, поговорити та почути того, хто тебе розуміє. Дати волю ненависті, болю, коханню та ніжності, яких теж на війні багато», – коментує Могилевська. 

Автором сценарію та режисером моноспектаклю виступила Наталія Могилевська. В виставі співачка буде виконувати пісні  зі свого  репертуару,  а також вірші, написані Юрієм Рибчинським. Постановник та пластика – Ольга Семьошкіна, продюсер моноспектаклю – Нонна Кондрашова.