Наталія Могилевська презентувала чуттєву прем’єру «Я вдома» до Дня Києва

Наталія Могилевська презентувала чуттєву прем’єру «Я вдома» до Дня Києва

Наталія Могилевська презентувала чуттєву прем’єру «Я вдома» до Дня Києва

Наталія Могилевська презентувала музичну роботу та кліп «Я вдома». Автором слів і музики виступила харків’янка Катерина Офліян. Чуттєву прем’єру гідно оцінила багатомільйонна аудиторія інших країн світу,  для якої співачка заспівала на Міжнародному благодійному телемарафоні Save Ukraine — #StopWar. Подія відбулася в підтримку України, з трансляцію ефіру для понад 20 країн  Європи.

«Я вдома, попри біль і втому…В день Києва…. Прем’єра…Як з перших днів життя, так і з перших днів війни, я була з тобою, мій Київ, співала тобі у метро, робила все можливе і неможливе, як і тисячі твоїх жінок з тобою весь цей час. Ми зможемо пережити цю війну, ми обов’язково побачимо парад Перемоги на твоєму Хрещатику!» – коментує співачка. 

Локаціями нового кліпу зірки стали місця з трагічною історією воєнних дій в Україні. Зйомки проходили в Бородянці, Бучі, Ірпені та в центрі Києва.

Також Могилевська зазначила, що дуже багато випало на долю Української жінки. Сльози, смерть, невимовний біль, прийняття дуже непростих рішень.

«Діва Марія — звичайна жінка з України.  Ми будем стояти, і нас не зламати. Ми зможемо все пережити, ми обов’язково побачимо парад Перемоги на Хрещатику!», – саме про це вона співає у своїй новій пісні «Я вдома».  

Наталія Могилевська, одна з небагатьох знаменитостей, яка з першого дня війни залишалася і перебуває в рідному місті Київ. У весь цей час співачка забезпечує всіх, хто потребує гуманітарною допомогою та підіймати моральний дух українців.