“Навіть в такі страшні часи хочеться позитиву”, — Уляна Шуба про старт музичної кар’єри, формат та участь у Лізі Сміху

Закохані в космосі: прем’єра нового треку Уляни Шуби “Напруга”

Позитив та віра в краще — лейтмотив нової пісні Уляни Шуби, яка має масштабні плани підкорення українського шоу-бізнесу. Кого з колег слухає, яку музику хоче творити сама та які люди підтримують співачку — далі в інтерв’ю.

Уляно, ваша співоча кар’єра розпочалася зовсім нещодавно. Розкажіть, наскільки важко зараз шукати своє місце в нашій музичній індустрії? 

Важко. Але, коли воно легко, тоді зовсім не цікаво. Для мене головне на початку – що я розумію, про що хочу співати. Мені кортить піднімати людям настрій і шукати нові сенси, про які ніхто ще не співав. Український шоу-бізнес переживає етап відродження/трансформації. Впевнена, різним напрямкам музики вистачить місця. На моєму шляху трапляються різні ситуації: успішні, помилкові. Але все це досвід, який обов’язково вплине на результат. Кожного разу я вже на крок попереду. Головне – продовжувати вірити і працювати над собою! 

"Навіть в такі страшні часи хочеться позитиву", — Уляна Шуба про старт музичної кар’єри, формат та участь у Лізі Сміху

Ваша перша пісня «Зруйновані» дещо відрізняється за настроєм від нещодавньої прем’єри «Let’s Dance». Зараз ваша творчість — це пошук саме вашого звучання чи показ усіх граней вашої особистості? 

Так! Вони зовсім різні. Перша пісня, перший експеримент. Я спробувала проявити себе з іншої сторони. Можливо, вплинув настрій. Все одно, вийшло доволі цікаво. Але після треку «Зруйновані», створивши «Let’s Dance!», я все ж таки зрозуміла, яка Я, про що маю співати, як хочеться звучати. В будь-якому випадку, я в пошуку себе, бо знаю, що дуже багато всього можу показати світові. 

Як взагалі ставитеся до такого поняття як формат? Як вважаєте, чи має творчість обмеження?

Так! Я дуже добре знаю таке поняття. Бо до музичної карʼєри я грала в КВК та «Лізі сміху» в жіночій команді. Після гумору, це слово є найголовнішим. Тому постійно з дівчатами намагалися поставити себе в певні рамки, не могли жартувати про багато речей. 

І це засмучувало. 

Щодо музики. Тут так само. Мені здається, що, коли артист прагне вийти за межі, зробити щось незвичайне, щоб це подобалося аудиторії, він має робити це якісно. Дуже добре попрацювати над матеріалом, текстом тощо. 

А взагалі, ми живемо для себе, тому я за те, щоб не обмежувати себе, розкривати потенціал і шукати нові можливості здивувати світ. 

"Навіть в такі страшні часи хочеться позитиву", — Уляна Шуба про старт музичної кар’єри, формат та участь у Лізі Сміху

Let’s Dance – дуже позитивна та легка композиція. Наскільки легко зараз абстрагуватися від усього та писати надихаючі пісні?

Війна триває. Кожний з нас робить усе можливе, щоб пришвидшити перемогу. Але я втомилася від сумних пісень. Вважаю, що зараз ми маємо поновлювати сили, віру в себе. Тому я залюбки створюю позитивні пісні, хочу продовжувати це робити. Абстрагуватися легко, бо розумію, яка ціль. Навіть в такі страшні часи хочеться позитиву. Ми ж українці! 

Хто ті люди, які підтримують вас та надихають? Хто наразі є у вашій команді?

Мене надихають родина, друзі. Вони всі МЕГА круті. Також люди і навіть інші артисти. 

В моїй команді є продюсер, менеджер, автор, аранжувальник та інші. Це відомі люди, які вже досягли великих успіхів у своїй професії. Всі кайфують від процесу і працюють над результатом. 

Повертаючись до попереднього питання, хочу зазначити, що раніше я сама створювала треки, писала тексти. Зараз в команді є автор, який цим займається. Але він надихається моїми думками, моєю енергією, втілює все, що задумане мною. Безмежно вдячна йому і всій команді. 

"Навіть в такі страшні часи хочеться позитиву", — Уляна Шуба про старт музичної кар’єри, формат та участь у Лізі Сміху

Хто з колег, з українських артистів, вам симпатизує? Чиї пісні є у вашому плей-листі?

Мені багато хто симпатизує з українських артистів, наприклад, Пивоваров, Дорофєєва, Монатік. В минулому році відкрила для себе гурт “Творчі”, Kadnay, Elarm та Голубенко. А в цьому році приємно здивували Позитив та Дантес. дуже класні треки, які слухаю кожного дня. 

Над чим працює зараз? Які плани наразі будуєте, довгострокові чи живете тут і зараз?

Зараз працюю над двома новими треками. Про таке, ще ніхто не співав. Буде цікаво запропонувати такий прикольненький матеріал аудиторії.  

А так, я будую довгострокові плани, бо це мотивує жити, рухатися, розвиватися. Хоча не забуваю жити тут і зараз, радіти кожному навіть маленькому досягненню. Маленькими кроками до великої мрії! 

І наостанок, на вашу думку, чому наш читач має слідкувати за вашою творчістю? Змотивуйте усіх перейти та підписатися 🙂

Люблю, коли люди посміхаються, кайфують від життя, рухаються до своїх мрій. Подобається мотивувати, натхнення вистачить на всіх. Якщо ви хочете просто бути щасливими, запрошую!!!!