“Не на часі”: TEREN презентує дебютний альбом

“Не на часі”: TEREN презентує дебютний альбом

Обличчя нової української музики, cпівачка TEREN, презентує дебютний альбом “Не на часі”. Хоча сама виконавиця запевняє, що назва доробку доволі самоіронічна, але самий альбом дуже смисловий та сенсовий. 

“Мій дебютний альбом – це своєрідний незакритий гештальт. Написала його ще у 2022 році, у першій його половині. Написала на папері і дотягнула вже до того, що були думки, що не потрібно його випускати, що вже запізно і сенси, які я заклала, не актуальні. Я дуже вагалася, довго. Власне, назва альбому витікає з вагань і сумнівів. Я сумнівалась, чи потрібно, чи може вже не час. З рештою, я остаточно прийняла для себе рішення, що альбому бути, хай там що! Я завжди кажу, що TEREN – про правду, я щира і завжди буду співати про те, що болить і про те, що відчуваю”, – поділилась TEREN.

Незмінно, саунд продюсером музичного матеріалу виступає талановитий Дмитро Сисоєв. Альбом включає 6 треків, серед яких фокус-треком є сингл “Валькірія”. Саме ця робота стала рушійною силою платівки та отримала візуалізацію у дуже цікавому форматі.

“Валькірія – історія про двох закоханих, які виборюють ціною власного життя, нашу незалежність. Бʼють ворога і дають надію всім довкола. Цитуючи: “щоб більше ніколи закохані не вдягали броню, замість обручок. Відео на цю роботу хотілось зробити дуже відвертим. Тому я його самостійно і спродюсувала. Студія, штатив, наодинці з собою я віддала своєму слухачу всю свою силу, відвертість та справжні емоції. Чиста та справжня енергія та легкість”, – коментує TEREN.

Окрім музичного альбому співачка презентує і неймовірну творчу колаборацію з мисткинею Анною Пономаренко, а саме колекцію художніх замальовок під гаслом “Не на часі”. Кожен трек отримав окрему візуалізацію, яка ідеально описала історії з синглів.