Прем’єра кліпу на пісню “Птахи” від співачки Наталії Шевченко

Прем’єра кліпу на пісню “Птахи” від співачки Наталії Шевченко

Птахи” – це авторська пісня представниці нової української музики Наталії Шевченко. Основний меседж пісні полягає в тому, що війна триває, і кожен з нас має робити все, щоб допомагати нашим воїнам у боротьбі!

“Пісню “Птахи” я почала писати 6 років тому, але повернулась до неї тільки в 2022 році. Я відчула, що цей текст буде актуальним зараз”. 

“У цій стрічці я виконую роль майстра, що має за ніч відремонтувати піксельні крила янгола-охоронця, аби він міг врятувати наших солдатів у бою з ворогом. Під час роботи я задаю собі питання: “Хто я, до речі?”, адже до кінця не знаю відповіді. Це пов’язано з усіма особистими змінами, на які нас змусила піти війна”, – розповідає Наталія.

“Кліп на цю пісню ми зняли на Миргородській швейній фабриці “Велс”. У нас було всього 10 годин на зйомку. Режисерка кліпу була з нами весь час на зв’язку у FaceTime із Чикаго, а оператор для зйомок приїхав із Харкова. Вся наша команда дуже старалася над результатом”, – коментує Наталія. 

“У процесі постпродукції ми побачили, що кожен глядач сприймає цю історію по-своєму. Тоді ми і зрозуміли, що мистецтво подібне до магічного дзеркала Яцрес – показує не обличчя, а істинне бажання серця”.