“Не забивай”: драйвовий сингл гурту квіткіс – перша ластівка нового EP

квіткіс "Не забивай"

квіткіс "Не забивай"

Київський панк-гурт квіткіс випустив новий сингл “Не забивай”

Ця пісня є однією з найвідвертіших у репертуарі музикантів на сьогодні.

“З одного боку, “Не забивай” – це драйв і певна навіть серйозність. Але одночасно з тим – пристрасть, секс і оспівані колективним Деном Рейнольдсом любовні почуття, які вмить перетворюють кожного і кожну в безформну 17-річну субстанцію, що розчиняється у м’ятних простирадлах ліжка у тісній “однушці” десь на Теремках чи Оболоні, як медуза, витягнута підбуханим бородатим восьмикласником на розпечений бердянський пісок”, – коментує сингл фронтмен квіткіс Діма Войналович.  

Ударник команди Віталій Капранов, говорячи про трек, нагадує: “кожна людина – це маятник, який розкачується тими зусиллями, що ми в нього вкладаємо”.

“Але часом у нас не вистачає сил, аби розкачати той маятник. Саме тоді в нас в головах виникає ця пісня”, – пояснює він.

Більш філософськи до питання суті нового творіння квіткіс підійшов гітарист банди Макс Сторчак.

“Якщо ти прямо зараз вживаєш якийсь допінг і перебуваєш у стосунках – то під час прослуховування “Не забивай” до тебе можуть завітати флешбеки з дитинства”, – каже він.

Робота над треком велася на студії Андрія Томашенка Top Sound Records. Саундпродюсером традиційно виступив відомий український музикант, лідер формації Ульмо Три Костянтин Шелудько.

квіткіс "Не забивай"

Додамо, що пісня “Не забивай” вийшла на лейблі УМІГ Мьюзік, відомого за співпрацею з такими зірками українського шоу-бізу, як: Антитіла, DZIDZIO, ALYOSHA та іншими.