“Не жертвуйте своїми почуттями. І не зупиняйте відверту музику свого серця”. VAHА презентує пісню-заклик до дівчат

“Не жертвуйте своїми почуттями. І не зупиняйте відверту музику свого серця”. VAHА презентує пісню-заклик до дівчат

Хоча б раз у житті кожен віддавав своє серце не тому\не тій, сподіваючись що все має скластися як найкраще. Та в результаті любов оберталася розчаруванням та стражданням. Обирати не тих – зовсім не гріх, а – життєвий досвід з якого потрібно зробити правильні висновки. Саме до цього закликає нова пісня VAHA “Не зупиняй музику”.

“Часто дівчата обирають “поганих” хлопців, до таких їх тягне, мов магнітом, а “хороші” залишаються поза грою. Я сам переживав подібне. Головне вчасно усвідомити хто насправді вартий твоєї уваги. Буває, що люди жертвують справжніми почуттями, наприклад, задля матеріальних благ, обираючи когось більш перспективного, хоча їхнє серце тягнеться зовсім до іншого. Це того не варте. Любов не купиш за гроші, як і втрачений час” – наголошує VAHА.

Ідея пісні “Не зупиняй музику” у артиста з’явилася після одного з конкурсів краси, де він побачив прекрасних дівчат, які часто-густо женуться за примарним щасливим майбутнім за рахунок успішних чоловіків.

“Мені хочеться щоб кожен з нас застосовував тільки своє серце як компас у справах любовних. Блага та успіхи – дуже тимчасові. А добре ставлення та спорідненість душ – це більш надійне мірило щастя у стосунках. Тому, дівчата, якщо є той, кого ви любите, то разом можна досягнути всіх необхідних висот. Не жертвуйте своїми почуттями. І не зупиняйте відверту музику свого серця” – додає VAHА.

Слова та музику до пісні VAHА написав сам. Роботу над кліпом довірив режисерові Назару Глов’яку. Кліпмейкер до цього співпрацював з Наталкою Карпою, Панасом Буйним, GLOVA та Лесиком (екс-учасник DZIDZIO).