«Небо палає». LESAN та VARASH про кохання під час війни

«Небо палає». LESAN та VARASH про кохання під час війни

Молоді українські артисти LESAN та VARASH випустили спільний трек «Небо палає». Ця пісня про дві історії кохання, які знайдуть своє місце у кожному серці, адже їх об’єднує дещо спільне — війна.

Кохання завжди асоціювалося з палкими почуттями, нескінченними обіймами та поцілунками. Однак війні вдалося додати до цього ще й кілометри кордонів та тугу за другою половинкою. Виконавці зізнаються, що «Небо палає» відображає реальні історії закоханих, яких розлучила війна. Попри це, своєю піснею хлопці хочуть укотре запевнити, що кохання не має кордонів та не згасає через розлуку війни.

“Ми всі зараз намагаємося максимально наблизити перемогу, щоб знову бути з тими, кого любимо.  У цьому і полягає сила нашого, українського кохання”, – коментують LESAN та VARASH.

«Небо палає». LESAN та VARASH про кохання під час війни

Назва пісні теж з’явилася невипадково, адже десь небо палає від красивого заходу сонця. У нас же воно палає від вибухів фосфорних боєприпасів, «Калібрів» та пожеж, які вони приносять з собою. Попри це, як зізнаються артисти, саме небо нагадує їм про коханих:

“Коли ми прощалися з нашими половинками, то домовились, що дивитимемося одночасно на захід сонця з різних куточків світу. Це так магічно — знати, що ми так далеко, але водночас так близько.”

«Небо палає». LESAN та VARASH про кохання під час війни

Артисти розповіли, що написали пісню спонтанно. Переписуючись у месенджері LESAN та VARASH зрозуміли, що їхні історії не унікальні, бо війна нікого не щадить. Після цього хлопці вирішили зібратись та написати спільну пісню про кохання на відстані, присвятивши її не лише своїм другим половинкам, а й кожному кого розлучила ця війна:

“Ми маємо на меті показати всім закоханим парам, що справжнє кохання витримає і війну, і відстань. Після нашої перемоги все буде по-іншому. І ми щиро віримо, що в новій Україні пануватиме лише воля, мир та любов.”