“Незламна” : Люся Кава презентувала пісню – маніфест сильної українки

“Незламна” : Люся Кава презентувала пісню - маніфест сильної українки

“Незламна” : Люся Кава презентувала пісню - маніфест сильної українки

Українська співачка Люся Кава запрем’єрила відео на свій новий трек “Незламна”. У кліпі знявся дворічний син артистки Кір, разом із яким молода мама продовжує залишатись в Україні, незважаючи ні на що.

Артистка написала цю пісню, коли поверталася із Кам’янця-Подільського до Києва, куди з родиною поїхала на десятий день війни. За словами Люсі Кави після усіх жахливих подій, які відбувались під час війни, після побачених фото та відео, їй було дуже страшно повертатись до Києва. Вона навіть розплакалась за кермом.

А потім, в якийсь момент, в мені почала народжуватися пісня. Я наспівувала: “Українка я, гордість це моя”. І мені стало набагато легше. Я почала посміхатися і співати далі. І відчула таку сміливість, яка затьмарила мій страх перед довгою дорогою. Я зрозуміла, що їду додому, їду до свого Києва і не повинна боятися. Ці думки заспокоїли мене, а пісня стала для мене спасінням в той момент. Моя мати допомогла записати усе на диктофон. Ось так і народилась «Незламна». І тепер я дуже сподіваюся, що наші українські дівчата і жінки, почувши цю пісню, так само, як і я, будуть ще більше любити свою країну, своїх рідних і друзів, свій дім! І пісня придасть їм сили, де б вони не були, бо в будь-якому куточку землі вони повинні пишатись тим, що вони українки!

Зйомки відео на пісню “Незламна” відбулися під Києвом.

Ми відзняли все дуже швидко — за п’ять годин, тому що через комендантську годину не було можливості затягувати зйомку, — згадує артистка. — Навіть отримали дозвіл піднятись на невеличку висоту дроном та зняти з нього, адже основною ідеєю кліпу було показати красу наших земель. Головну роль у відео зіграв мій син Кір, який на відеозйомках почав демонструвати свій характер. Але це навпаки дуже органічно вписалось у кліп! Режисерка та авторка усіх ідей цього відео — я сама, тому все пройшло швидко та вдало.