Нова українська лірика: прем’єра від Я Тоня – “Ким я стану?”

Нова українська лірика: прем’єра від Я Тоня – “Ким я стану?”

Ким я стану? Мабуть, таке питання виникало у кожної людини на певних етапах свого життя. Хтось веде щоденники, хтось – залишає послання для себе майбутнього, а Я Тоня – переносить власну рефлексію у нові пісні.
Лірична пісня “Ким я стану?” – це результат її внутрішнього діалогу з самою собою в період трансформації як особистості. Це сильний страх невідомості майбутнього та ступор у питанні «чи зможу я бути достатньо гнучкою, аби адаптуватись до усіх складнощів?».

Цей трек – постійне нагадування, знайомитись з собою та приймати щодня себе такою, якою ти є. Робити задумане, зважуватися на складні кроки та не боятися провалу. Бо це все робить нас тими, ким ми станемо.

“Стільки подій в житті впливали та продовжують впливати на побудову моєї особистості: війна пробудила в мені сильну цінність життя, а також вдячність людям, які можуть мене захистити, втрата рідної людини – пріоритетність сімʼї та проведення з рідними більше часу, розбите серце – обережність та закритість перед близькістю, а найважливіше – плекати своє ремесло впродовж усього шляху” – каже Тоня.

Тоня є авторкою слів і музики, аранжування, зведення та майстеринг зробив саундпродюсер ZAKHAR BO.

Як і в попередньому релізі “Коли ти поряд”, в “Ким я стану?” Тоня продовжує популяризувати рідковживані українські слова. У текст цієї пісні вона вплітає такі літературні сполучення, як “оберемок співанок ” [“оберемок” – така кількість чого-небудь, звичайно однорідного, яку можна обхопити, взяти рукою/руками], “безвольна розлука” [та, яка не хочеш, щоб сталася].

Пісню супроводжує лірик-відео, у якому Тоня у минулому та у теперішньому спілкується з собою через музику. Зрежисувала відео співачка, а втілив ідею у життя молодий оператор і колорист Tim Selfgate.

Діалог в пісні демонструє, що не потрібно боятись змін, поразки та йти назустріч задуманому. Лиш коли цей діалог закінчується, лірична героїня знаходить відповідь і каже собі, що тепер знає “ким вона стала”.