Нова українська музика: LESAN та його «Франклін»

Нова українська музика: LESAN та його «Франклін»

Молодий український артист LESAN випустив стильний трек про інста-дівиць. Сучасний звук, стильне звучання та зовсім інші українські рядки — це далеко не весь перелік того, що можна почути в пісні «Франклін».

Нова українська музика: LESAN та його «Франклін»

Раніше всі були переконані, що українська музика не може звучати сучасно та стильно українською. Саме для того, щоб раз і назавжди зруйнувати цей міф LESAN випустив «Франкліна». Запальна пісня уже встигла не лише розтанцювати людей на концертах артиста, а й засісти в головах у кожного, хто її почув.

“Коли я вперше заспівав цю пісню на концерті, то люди в мене її просили на біс. Я такого не очікував”, – коментує хлопець.

«Франклін» — це трек про справжніх інста-богинь, які знають собі ціну. Діаманти, золото, популярність та виключно помпезні вечірки — ось, що полюбляють вони. Їхня запальна натура притягує, мов магніт. Їхні очі — попелять серця, а звабливість затьмарює розум.

Нова українська музика: LESAN та його «Франклін»

Пісня написана в стилі фонку, але співак переконує, що не прив‘язується до жанру. Завдяки цьому трек звучить ну зовсім по-іншому. «Франклін» не лише змусить вас рухатись, а й загіпнотизує настільки, що ви ніколи не вимкнете цю пісню.

LESAN — молодий український співак, який народився на Полтавщині. Він уже встиг завоювати серця багатьох слухачів своїми проникливими треками, а саме: «Українці борять», «Небо палає» та «Українка». Артист також брав участь у телевізійному шоу «Співають всі». Зараз LESAN активно працює та пише нові пісні, щоб якомога швидше потішити публіку та надалі популяризувати українське.