Нова українська музика від хітмейкерів: ICEBRG — «Ліворуч»

Нова українська музика від хітмейкерів: ICEBRG — «Ліворуч»

ICEBRG – це інтернаціональний проєкт, який об’єднав навколо себе дуже талановитих музикантів, сонграйтерів та звукоінженерів не лише з України. Верхівкою цього айсбергу є виконавець Олександр Шумелюк.

Олександр Шумелюк –  засновник проєкту та його рушійна сила. Хоча Саша й народився на Хмельниччині, дитинство своє він провів у Берліні, де навчався в місцевій школі. Відтоді і завʼязалася тісна дружба та співпраця з цим містом. 

«Ми часто щось шукаємо і не можемо знайти. Хоча це ”щось” зовсім поруч. Шукаємо окуляри, які тихесенько собі сидять на голові, або перевертаємо всю кімнату догори дригом у пошуках ключів, які спочивають собі у кишені. Теж саме буває і з коханням» — каже автор тексту пісні Павло Кирбаба.

Над треком ‘’Ліворуч’’ працювали:

Павло Кирбаба – музичний продюсер, сонграйтер. Автор таких пісень, як Dilemma ’’Шаленій’’, співавтор пісні Курган feat. Agregat ‘’Вчителька’ʼ, працював з Дашею Астаф’євою, гуртом NikitA та багато іншими. 

Сергій Єрьоменко – музичний продюсер, який працював як над старими хітами Діми Монатіка («Кружить», «Мокра» та інші), так і над нещодавнім треком «Вічно танцююча людина».

Микола Раков – гітарист, його гітара звучить в усіх хітах того ж Діми Монатіка.

Lex Barkey – мультиплатиновий звукоінженер з Німеччини, на рахунку якого такі світові хіти, як   Dynoro, Gigi D’Agostino “In My Mynd”,    Topic, A7S “Breaking Me”,      NEA “Some Say” та багато інших.

Також своїх зусиль доклали Роман Лєвшин (звукорежисер телеканалу М1) та гітарист Іван Сухомлинов.

Трек вже доступний на всіх стримінгових платформах