Нове “заспокійливе” для всіх українок – “Колискова” від Dima PROKOPOV

Нове “заспокійливе” для всіх українок – “Колискова” від Dima PROKOPOV

Нове “заспокійливе” для всіх українок – “Колискова” від Dima PROKOPOV

Щира і справжня чоловіча лірика – те,  що завжди “на часі” у музичному плейлисті.

Артисти і музиканти по-особливому переживають останні пів року, пропускаючи крізь себе та свою творчість усі відчуття,  викликані війною: страх, біль, хвилювання за майбутнє, надію… Артист Dima PROKOPOV як справжній чоловік підставляє своє плече, заспокоює, оберігає та огортає всіх українок своїми віршами й музикою. Навесні він зворушив віршем-присвятою “Українським жінкам”. А зараз презентує трек “Колискова”, який створив у найжахливіші дні для країни, коли майбутнє було невідомим, і увесь український народ, а особливо жінки, важко це переживали.

“Цими строками я звертаюсь до усіх жінок, що зараз не сплять, моляться, хвилюючись за долю своєї Батьківщини, за долю синів, чоловіків, коханих, близьких і рідних.Я хочу, щоб кожна жінка занурилась у спогади мирного життя та зберегла надію і віру, що воно обовʼязково прийде, разом з Перемогою, разом з Воїнами, що кожен день і ніч наближають цю мить, коли кохана людина скаже: «Я пішов і повернувся, щоб спокійно спала ти» – D.P.

Трек від завтра на всіх цифрових майданчиках. Радимо послухати і згадати приємні, мирні часи, пробудивши в собі віру у те, що тиха ніч настане,  а страху та болі  більше ніколи не буде.