Нове звучання хіта 1989 року. “Заручена” від Русі у переспіві Oisho BTZ

Нове звучання хіта 1989 року. "Заручена" від Русі у переспіві Oisho BTZ

Нове звучання хіта 1989 року. "Заручена" від Русі у переспіві Oisho BTZ

Друзі, коли нам потрапляють до прослуховування справжні музичні скарби – ми ними ділимося на всіх платформах та на всіх наших ресурсах. Вперше почувши переспів пісні Русі “Заручена” від Oisho BTZ ми посміхнулись, потанцювали та… подзвонили автору роботи аби взяти пару коментарів про цю “нєтлєнку” для сайту MUZVAR.

Олесю, розкажи про ідею написання цього переспіву.

Приблизно рік тому я зареєструвався у ТікТоці. Це був той період, коли україномовне ком’юніті тіктокерів тільки формувалося. Швидко я отримав певне ім’я. Крім того, Oisho BTZ добре індексувалося в гулі у всіх можливих іпостасях. Люди вже знали, що це той хлопець, який робить ремікси на українську музику. Я мав також аватарку, яка легко запам’ятовувалася, яку я і зараз витримую в одній і тій самій стилістиці.

Одного разу україномовна тіктокерка з аудиторією 50 тисяч написала мені: «Я маю ось таку пісню. Чи міг би ти зробити на неї ремікс?». Здається, що це була пісня «Русалонька». Я відзначив собі Русю як чудову виконавицю, тоді я ще не дуже добре орієнтувався, хто вона така. Проте я відклав роботу над реміксом. І ось зараз у Русі почалася нова хвиля популярності у ТікТок. Вона намагається максимально просувати себе та свою творчість. Це дуже добре, бо Руся реально на це заслуговує. Я вирішив зробити ремікс, але в тотально новій стилістиці. Я хотів співати сам і самостійно зробити біт. І вже не треповий, а щось ближче до Slap House, ближче до сучасної радійної музики.

Варто зазначити, що зробити цей кавер мене надихнула Саша Крапля, бо зараз вона є основним популяризатором української естради в ТікТоці.

Нове звучання хіта 1989 року. "Заручена" від Русі у переспіві Oisho BTZ

Як йшла робота над переспівом?

Я працював над піснею 4 дні. У перший день я просто записав в студії “хук”. Потім навколо нього почав обігрувати мелодію. Додав типового “слепбейсу”. Мені дуже сподобалося. Я зімітував засемпловану нарізку вокалу. Я не просто заспівав «Не стій під вікном», а вирізав із різних шматків і відповідно зліпив все докупи, щоб був прикольний грув. Потім потрібно було дописати куплет. У принципі, виготовлення пісні багато часу не зайняло. Але я дуже прискіпливий. Тому потім я придумав штуку з «пам пам рам пам пам».

Чи був контакт зі спіаачкою?

Пісня мені дуже сподобалася. Я вирішив, що треба все це зробити “по-дорослому” і написав на офіційну сторінку Русі в інстаграмі про те, що я запостив ремікс у себе на YouTube каналі. Я хотів попросити згоду, щоб трек можна було опублікувати на офіційних платформах. І чекав на відповідь. І тиииишааа… Але хтось скинув моє відео Русі. Після цього представник співачки, її чоловік Костянтин, зв’язався зі мною. Він повідомив, що ремікс їм дуже сподобався і було б чудово дати пісні нове життя. Жодної документаційної згоди не було. Всі питання були вирішені.

Нове звучання хіта 1989 року. "Заручена" від Русі у переспіві Oisho BTZ

Що плануєш робити далі? Чи є ідеї нових реміксів та переспівів?

Я над цим ще не задумувався. 7 серпня цей трек вийде офіційно на музичних платформах. У планах є запис кліпу. У подальших планах – урізноманітнення свого YouTube каналу за допомогою низки відео “Як зробити трек в стилі…” і поділитися досвідом, як я зробив цей трек. Моя активність у ТікТоці дуже пов’язана із тим, наскільки у мене є багато вільного часу у проміжку роботою і аранжуванням пісень. Якщо в процесі аранжування у мене з’явиться натхнення, то я можу зробити пісню, довести її до кінця, і ми її публікуємо. Сподіваюся, що все-таки переспів на пісню Русі почує якомога більше людей, тому що фідбек від слухачів дуже важливий.

Підписуйтесь на інстаграм та ТікТок Oisho BTZ

Розмовляв: DONTSOV

Редакція: Ірина Савенко