Нового “ватажка вовчиць” Андрія Кравченка помітили зі загадковою брюнеткою в одному зі львівських готелів

Нового "ватажка вовчиць" Андрія Кравченка помітили зі загадковою брюнеткою в одному зі львівських готелів

Виконавця Андрія Кравченка часто почали порівнювати з Олегом Винником і його кількість фанатів стрімко зростає, як свого часу у Винника.

Нещодавно Андрій Кравченко запрем’єрив пісню “Доле моя”, і вже 8 березня презентував кліп на цю композицію. Кадри до відео в уяві артиста народжувалися паралельно з текстом композиції. Тому додатково вигадувати сюжетні лінії та формат їхнього втілення не довелося. Зйомки тривали у славнозвісному львівському готелі “Жорж”. У стінах історичної будівлі свого часу зупинялися письменник Оноре де Бальзак та композитор та піаніст Ференц Ліст. Цей факт особливо надихнув артиста. Партнеркою артиста на екрані стала загадкова брюнетка. 

“Я принципово хотів зняти відео на одній локації. Аби не розосереджувати увагу глядача. Є – я, є — дівчина у ролі моєї долі.  І є сенс, яким я хочу поділитися: що потрібно дякувати небу за все, що ми маємо. І “доля” — це зібране поняття: це і любов,  і дружба, і щастя та задоволення від того, що ти в цей момент живеш чи працюєш. Якщо навчитися дякувати долі за все, що маєш —почуваєшся більш щасливим. Мені здається ми, українці, це вже усвідомили”, — додає Андрій Кравченко. 

Над відео “Доле моя” працював режисер Олексій Михайлевський. Кліп зняли одним днем на кінокамеру та зі застосуванням провідних технічних рішень. 

“Працювати з Андрієм – суцільне задоволення. Він має внутрішнє чуття, що саме «хоче» від нього камера. Він дуже пластичний артист, який одразу ж вживається в образ. Під час зйомок я навіть кілька разів себе ловив на думці, що переді мною не співак та акторка, а справжня пара, в якої вирують романтичні почуття”, — розповідає режисер.