Новий енергійний сингл від Filini – “Розпрягайте, хлопці, коней”

Новий енергійний сингл від Filini – "Розпрягайте, хлопці, коней"

“Розпрягайте, хлопці, коней” — це продовження історії збірки “Бавовна”, яку артист готує з початку повномасштабного вторгнення і повного перезавантаження творчості. Збірка “Бавовна” увібрала в себе українські народні пісні, перероблені ним у різних сучасних музичних жанрах та був створений мінімультсеріал — музичні кліпи з пластиліну в діорамі розміром 3х3 метри з цікавими персонажами та неочевидними сюжетами.

Музика Filini – це автентичне поєднання хіп-хопу, танцювальної та попмузики, і зараз артист робить свій наступний впевнений крок, щоб стати відомим іменем і брендом в Україні та світі.

“Наша країна зараз оновлюється, як і наша культура. І я покажу своє бачення цього процесу через пісні і кліпи. Все, що я створюю, базується на моєму унікальному життєвому досвіді, наповненому як буквально казковим “рожевим” світом, так і жорстким вуличним стилем життя. Творчістю займаюся з дитинства, тому вкладаю в це душу. У всіх нас різні сторони особистості, і ви відчуєте через ці роботи багато з моїх. Тому що: я був з достатком, я був бідним, я був джентльменом, я був хуліганом, я був кадетом, я був бродягою, менеджером компанії і відмінником, якого вигнали з університету, музикантом і бійцем, танцюристом і CEO — ви відкриєте нові горизонти у моїй музиці, це неминуче торкнеться вас. Зараз мій світ змінюється через війну в Україні, тож ці пісні із збірнику “Бавовна” покажуть вам мої почуття щодо сьогоднішнього дня та бачення майбутнього моєї країни. У той же час ви не відчуєте тяжких вайбів. Я знаю, як зробити все це “комфортно”, навіть якщо сенс містить такі складні речі. Насолоджуйтесь і візьміть свій шматочок цього українського музичного торта”, — каже Filini.

Оксамитовий голос Філіні та свіже бачення  поп- та хіп-хоп музики в поєднанні з народним текстом в приспівах занурять вас у світ українського звучання нового покоління. Створюючи пісню самостійно у своїй студії, він контролює кожну ноту і саму картину музики. Ця збірка “Бавовна” та пісня “Розпрягайте, хлопці, коней” познайомлять вас із баченням мистецтва Києва воєнного часу очима музиканта, який працював і жив у своїй студії звукозапису навпроти вибухів ракет і наповнював ці пісні з тим особливим відтінком сили духу — сили волі та свободи.