Новий інді-гурт СТАНЦІЯ.89 радо представляє свою нову композицію “Тиша” 

Новий інді-гурт СТАНЦІЯ.89 радо представляє свою нову композицію "Тиша" 

Гурт СТАНЦІЯ.89 створив цю пісню, натхненний важливими моментами у житті, які змусили їх замислитися про значення близьких людей у цьому світі. 

“ТИША” – це пісня про спілкування на рівні душ, про те, що навіть у темряві та незручній тиші ми можемо почувати себе комфортно з близькими. Це наша спроба передати те, що ми відчуваємо, коли мова йде про любов та зв’язок між людьми. У пісні поєднані мелодійність та хвилюючі слова, які переносять слухача у світ, де  існують тільки він і його кохана людина”, – повідомляють учасники гурту Денис та Maikero.

“Я відчуваю все, що ти хочеш сказати 

У цій пітьмі ми можемо чогось не знати

В цьому танці ми зустрінемось очами

І наші рухи будуть нашими словами”, – рядки з пісні.

Ця пісня є результатом тривалого творчого процесу, в якому гурт перейшов на створення україномовної музики. Дует відчував потребу виразити свої думки та емоції у рідній мові та надихнувся нашим культурним доробком, що відображено в пісні “Тиша”.

Музиканти використовують різні жанри та звукові ефекти, щоб створити особливу атмосферу у пісні “Тиша“. Гурт СТАНЦІЯ.89 впевнений, що слухачі зможуть знайти в композиції щось особливе та певною мірою віднести себе до ліричного героя.

“Тиша” – це дороговказ для гурту СТАНЦІЯ.89, який показує їхню готовність до викликів, що постають перед молодими виконавцями.

“Ми запрошуємо всіх послухати цю пісню та почути, як гурт СТАНЦІЯ.89 робить свій шлях на українську музичну сцену своєю творчістю”, – коментує гурт.