Новий меланхолійний альбом та кліп The Lazy Jesus (резидента Masterskaya)

«Аудіо-відбиток крайньої точки моєї внутрішньої кризи як особистості» — музичний вислів про потворну гарну порожнечу від The ​​Lazy Jesus.

10 грудня резидент музичного видавництва Masterskaya The Lazy Jesus презентує свій альбом та кліп— «My ugly beautiful void where I live without you».

Новий альбом саундпродюсера The Lazy Jesus  — це історія внутрішніх переживань та почуттів, ретроспектива ситуацій, які вплинули на музиканта.

Новий альбом The Lazy Jesus —це суміш абстракт хіп-хопу, лоуфаю та деконстракту. У релізі саунд-продюсер Єгор Гавриленко виходить за рамки звичного хіп-хопу в більш електронний звук.

«В альбомі зашита цілісна історія, яка об’єднана однією пропозицією у назві. Кожен трек в альбомі в тому порядку, в якому народжувався світ, що відображає справжнє мій стан емоційних хвиль і переживань»

Режисер кліпуOTOY (український репер)

Коментар Єгора про альбом: «Цей альбом – точка усвідомлення проблеми, яка почала яро набирати свої видимі оберти рік тому, коли я розпочав свій сольний проект The Lazy Jesus. В альбомі зашито енну кількість життєвих «тегів» у звуковій формі, які були записані на диктофон телефону у певні рокові події. Це цілісна історія, яка об’єднана однією пропозицією у назві. Кожен трек в альбомі в тому порядку, в якому народжувався світ, що відображає справжнє мій стан емоційних хвиль і переживань»

іНовий меланхолійний альбом та кліп The Lazy Jesus (резидента Masterskaya)

Коментар Єгора про кліп: «В цій відео роботі відображені події мого життя за останні 5 років, які привели до тієї точки, в якій я перебуваю на даний момент. Зрежисував її мій друг і колега по цеху В’ячеслав Дрофа він же OTOY, точно відобразивши мій стан у дусі фільму “Догвілль” Ларса фон Трієра навіть не усвідомлюючи цього»

Коментар OTOY про кліп: «Моєю початковою ціллю буде рости всебічно, разом з українською культурою. Відкривати нові прояви, форми, намагатися відчути інакше. Коли я режисую кліпи для себе — вибудовую певний світ персонажа, у випадку з Єгором у мене була інша ціль. Німа естетика, нуарний театр, який передає всі ключові етапи зламу та зростання його творчої особистості. І думаю, що нам це вдалося»

Роздуми про пошук натхнення у новому синглі від OTOY та Promsonya

Про артиста:

The Lazy Jesus — резидент музичного видавництва Masterskaya, який працює у таких жанрах як abstract & experimental hip-hop. Музичний редактор “Худсовет” від Masterskaya. Саунд-продюсер 2021 за версією RAP UA Awards.

Новий реліз “My Ugly Beautiful Void Where I Live Without You” є цільною історією, яка об’єднана однією пропозицією в назві. Кожен трек в альбомі в тому порядку, в якому народжувався на світ, що відображає справжній стан емоційних хвиль та переживань музиканта.

Instagram: @thelazyjesus

Youtube: The Lazy Jesus