Новий подих українського ТікТоку: To Eternity своїми піснями закохує людей в милозвучність української мови.

To Eternity

To Eternity

Сподівається хоча б на поцілунок молодий виконавець To Eternity, пісня якого розірвала тренди ТікТоку. Реліз ще не відбувся, але під цей звук зняли понад 15 тисяч відео. Про майбутні плани, українських артистів та загадковість псевдоніма – читайте далі, в нашому інтерв’ю. 

Якби тобі дали 1 хвилину на те, щоб розказати про себе, якою б інформацією ти поділився в першу чергу?
Мене звати Отуоньє Даніїл. Мені 21, народився у Києві. Майже усе життя прожив у Гостомелі. Крім музики, займаюсь баскетболом. Маю велику Християнську сім’ю, не можу жити без музики.

Скільки займаєшся музикою?
Музикою я займаюсь відносно не довго – два роки. Спочатку, музика була просто як хобі, але згодом, почав сприймати її серйозніше. Кайфую від неї дуже.

Розкажи про майбутній альбом. Які пісні входять та коли реліз?
Спочатку буде сингл. На жаль, поки що точну дату не можу сказати. Але дуже-дуже скоро, в цьому місяці. Список пісень анонсую трохи пізніше.

Новий подих українського тік-току: To Eternity своїми піснями закохує людей в милозвучність української мови.

На твою думку, ТікТок – це єдиний спосіб просунення треків для початківців?
Це дуже крута платформа для старту, але водночас – дуже нестабільна. Є багато способів. Найголовніше, робити в задоволення собі. Слухачі завжди знайдуться як і твоя аудиторія. Не можу порадити щось конкретне, бо сам тільки на старті.

Чи є якась формула трека для того, щоб він стовідсотково став популярним?
Ну, якщо подумати, то, мабуть, є. Але я її не знаю. Просто роблю те що мені подобається.

Розкажи, будь ласка, де ти зараз знаходишся та коли плануєш повернутись в Україну?
Я зараз не в Україні, а за кордоном. Коли повернусь, поки не знаю. Але, вже дуже хочу додому, в рідний Гостомель, до друзів і до всієї цієї атмосфери, за якою дуже скучив. 

Чому саме такий псевдонім?
Я обрав цей Псевдонім зі своїм другом, з яким ми починали писати музику. Ми завжди казали, що “музика вічна”. А вираз “To Eternity” в перекладі – “до вічності”.

Твоя реакція, коли побачив таку кількість відео під твоїм звуком. Чи розраховував аж на такий фідбек?
Звичайно, що я був дуже здивований, але чітко розумів, що рано чи пізно цей день настане. Дуже вдячний людям за такий фідбек. Я ціную кожен лайк і коментар, так само як цінував це, коли в мене була маленька аудиторія.

В якому жанрі буде новий альбом? Чи плануєш продовжувати випускати пісні англійською мовою?
Альбом буде в жанрі “поп”, але щось на кшталт альтернативної музики. Планую і далі випускати пісні англійською мовою, сподіваюсь слухачам сподобається.

Який основний меседж усієї твоєї творчості?
Треба іноді думати. І як би погано не було, слід пам’ятати, що не ти один проходиш через ці проблеми та перешкоди. Звісно, що іноді меседж може мінятись в залежності від пісні, але цей – головний.

Чи спілкуєшся з кимось з українських артистів? Якщо ні, то з ким хотів би познайомитись, або, навіть, зробити фіт?
Я іноді спілкуюсь з не дуже відомими артистами, але в мене є друзі з LettiMusic, які працювали з Chekson та Stepura. В мене була можливість попрацювати з ними. Також, знаю репера Tricky Nicki. Мій старий знайомий. Дуже хотілось би зробити колаборацію з TVORCHI, бо це мій улюблений гурт. Ще, звичайно, з Tember Blanche, бо мені дуже подобається їх вайб.

Які подальші плани на найближчі три місяці?
Випустити альбом.

Новий подих українського тік-току: To Eternity своїми піснями закохує людей в милозвучність української мови.

Спілкувалась: Славська Аліна
Інстаграм To Eternity