Новий сингл вже відомого гурту KOVALEVSKiY & RAPHAiL

Новий сингл вже відомого гурту KOVALEVSKiY & RAPHAiL

Флагмани кальянного репу в Україні — KOVALEVSKiY & RAPHAiL представили нову роботу під назвою “Чаклун”.

KOVALEVSKiY & RAPHAiL — артисти музичного лейбла Papa music. 

З першим синглом “АЛЕ АЛЕ” гурт увірвався у чарти України. Пісня увійшла у ТОП 100 Apple Music Ukraine та у ТОП 50 Shazam Ukraine, зібрала майже 1500 відео на звуці у ТікТок та довгий час була у трендах YouTube. Другий сингл “Чаклун” вийшов ще більш проникливим та чуттєвим. Лірична балада про відому всім історію, коли ми вибираємо не тих. Коли віддаємо своє закохане серце не в ті руки, а згодом дуже шкодуємо про це. Реліз супроводжується не менш чуттєвою відеороботою, що заворожує глядачів.

“Він зачаклує своїм поглядом, він зачаклує своїм холодом. Це пісня сповідь. Пісня про бажане кохання, але не з тим і не з тією. Вона про те з чим особисто ми стикалися у житті й ця ситуація, гадаємо, багатьом буде знайома. Коли залицявся до дівчини, приділяв багато їй уваги та не отримував взаємності. А коли-таки стався той метч з її боку, то і ти вже перегорів. Як в пісні…коли ти довго вірив і терпів, стиснув зуби через біль, але всі біди у голові…. “, — поділилися KOVALEVSKiY & RAPHAiL.

Близькі майже кожному вірші у поєднанні з легкою мелодією — це саме те, що зробить “Чаклун” безсумнівним хітом цієї весни. Слова та музику написали KOVALEVSKiY & RAPHAiL у співпраці з Євгеном Тріпловим та Сергієм Рановим.