Ода самотності та смутку: співак Cheev презентував метафоричну відео роботу на пісню “Пазл”

Ода самотності та смутку: співак Cheev презентує метафоричну відео роботу на пісню "Пазл"

Автор суперхіта “Гарно так” Cheev випустив третій сингл “Пазл” з майбутньої платівки, премʼєра якої відбулася водночас із кліпом на офіційному YouTube-каналі артиста.

За словами режисера, в кліпі з мінімалістичним стилем описана ідея, в котрій глядач знайде особисту історію та доповнить її власними роздумами. Конфлікт світла та темряви, життя й смерті, зони комфорту та поштовху до нового. Саме крізь пробудження головного героя від потоку світла, метафорично зображується прагнення людини до чогось нового та невідомого.

Сам же співак коментує премʼєру наступним чином:

“Натхненням до цієї роботи стали мої знайомі та друзі, для яких самотність є звичайною справою. І в пісні я веду діалог про те, а чи достатньо вони відверті з собою і чи не намагаються вони себе переконати в тому, що в такому стані їм досить комфортно. У приспіві звучить загальна думка всієї пісні: “Іноді пазл шукаєш роки, але знаходиш у самоті”. Яка так чи інакше натякає на те, що декому легше жити на самоті, ніж протягом усього життя шукати свій пазл”, – розповідає Cheev.