OKS та KRYLATA випустили трек “Зірка” про першу закоханність

OKS та KRYLATA випустили трек "Зірка" про першу закоханність

OKS та KRYLATA об’єднали творчі сили та презентували спільний трек “Зірка”. Ця пісня переносить слухачів у світ першої закоханості, де кожен момент наповнений метеликами у животі.

Перший поцілунок, перший танець під дощем і обійми під нічним небом встеленим сузірʼями. Композиція про ті моменти, коли здається, що кохання трапляється раз і назавжди. Коли він готовий хоч зірку з неба для неї, а вона – вічно бігти з ним за руку попри все. У наш час почуття, мрії та віра в любов – надважливі. Бо ми люди. І без людей нам ніяк.

Ця робота про справжнє весняне кохання. Про відчуття метеликів у животі та мурах по шкірі від дотику твоєї половинки. Пісня наповнена ніжністю і теплотою. Я щасливий розділити ці почуття та емоції з Настею”, – коментує OKS.

Коли Віталік запропонував мені записати цю пісню разом – я була в дуже депресивному стані, що співпало з відбором Євробачення і розривом моїх стосунків. Саме в цей момент мене лікували самотність і музика. «Зірка» відгукнулась моїй душі, в першу чергу, своїм сенсом – берегти кохання важливо і потрібно, та, звичайно, красивим голосом і мелодичними ходами Окса. В моїй голові народився другий куплет, де я старалась відкритися своїм тембром і ідеями. Впевнена, що наше спільне звучання не залишить слухачів байдужими і це буде чудовий весняно-літній вайбовий трек”, – доповнює KRYLATA.

Нагадаємо, Tik-Tok хітмейкерка badactress повертається з новою піснею «в очах сухо».