Олександр Положинський – концерт дуетів, створених з колегами за 20 років

Олександр Положинський - концерт дуетів, створених з колегами за 20 років

В цьому році виповнюється 20 років першому альбому дуетів гурту Тартак та Друзів. Це стало приводом для організації цього унікального концерту – унікального тим, що цей склад учасників  ніколи не збирався на одній сцені, а такий список спільних пісень ніколи не звучав в одному концерті. 

Олександр Положинський – діючий військовослужбовець, який зараз проходить службу в Києві, користуючись можливістю виступати у вільний від службових справ час та підтримкою керівництва, яке розуміє важливість таких концертів, вирішив не відкладати цей проект на потім:

«Хтозна, що чекає нас завтра. Тому, поки є змога і підтримка колег по сцені, треба робити сьогодні». 

Основою концертної програми стануть пісні з двох дуетних альбомів гурту Тартак – «Система Нервів» та «АнТАРТАКтида. Частина Перша». Також будуть виконані деякі пісні з альбому «Тартак – Гуляйгород», з репертуару дуету Ол.Ів.ʼЄ та з сольного альбому Олександра Положинського «Попри Все». 

Мабуть, найбільш очікуваними будуть пісні «Понад Хмарами» з Катею Chilly, «Ні Я Не Ту Кохав» з автором пісні, одним із учасників дуету Світязь, Анатолієм Говорадлом та «Не Кажучи Нікому» з Андрієм Підлужним. 

Повний список учасників та пісень можна побачити на афіші концерту, але можливі також і приємні несподіванки. 

Варто також зазначити, що Андрій Підлужний та Віталій Кириченко з Нумер 482 – діючі військовослужбовці, але будемо сподіватися, що їм вдасться, за підтримки командування, виступити в цьому концерті. 

Не пропустіть. Концерт дійсно унікальний і такого може більше вже й не бути.

Початок о 18:00

Квитки за посиланням