Оля Полякова розповіла про новий дует з Артемом Пивоваровим

Оля Полякова розповіла про новий дует з Артемом Пивоваровим

Оля Полякова розповіла про новий дует з Артемом Пивоваровим

До «Сніданку з 1+1» завітала співачка, тренерка «Голосу країни-12» Оля Полякова. Раніше вона збирала українські стадіони шанувальників, а  після повномасштабного вторгнення – виступала на європейських спортивних майданчиках, підтримувала збірну та гастролювала з благодійними концертами світом. Днями співачка повернулась додому в Україну і вже встигла дати концерт у столичному метро, виступити перед військовими, а також відвідати постраждалі міста Київщини, де поспілкувалась з місцевими жителями.

«Я була в Бородянці, Гостомелі, Ірпені. Познайомилась з однією жінкою – Катериною, на жаль, вона втратила домівку і живе у літній кухні. А під час воєнних дій сиділа три дні у погребі, який її врятував. Вона мені налила домашнього вина. І, знаєте, наші люди з гумором завжди. Вона сидить і каже: «Олечка, тож я знаю, навіщо я вижила – щоб ти до мене приїхала і я тебе побачила»», – поділилась Полякова.

За словами Полякової, після повернення додому вона стала більш спокійною. І додає: багато її подружок, які також через бойові дії змушені були виїхати з дітьми за кордон, хочуть лише якнайшвидшого повернення додому.  Приїхавши в Україну разом з молодшою донькою, співачка помітила певні зміни у домашньому побуті. Наприклад, відтепер у чоловіка в спальні поруч з халатом висить автомат.

«Я заходжу до Вадіка в кімнату і бачу – висить домашній халат, рушник і на ньому великий автомат. Питаю, чого це у тебе в спальні автомат, а він каже: «А де він має бути?». Мій чоловік перебуває у теробороні, у нього є бронежилет, зброя. І коли він забирав мене, також був зі зброєю. Це наша нова реальність», – розповіла тренерка.

Окрім того, співачка поділилась тим, як її діти змінились після повномасштабного вторгнення, першою чергою молодша донька Полякової – Аліса. Зараз мама називає доньку неймовірною патріоткою, говорить, що та співає повстанські пісні на пляжі, а засинає, вкриваючись прапором України. Також 10-річна дівчинка перейшла у спілкуванні на українську мову.

«Вона абсолютна патріотка, вкривається вночі прапором, розумієте? Носить його з собою, вкривається, а зранку гарно його складає. Вона завзята націоналістка, по доброму кажучи. Аліса перейшла без проблем на українську мову. Це дуже круто, бо перед цим я не могла змусити її говорити українською. Я навіть про це написала пост: не знаю, кого вони там «денацифікують», але те, що вони українізують наших дітей і нас – це 100%», – прокоментувала Полякова.

Наразі тренерка «Голосу країни-12» працює над новим україномовним альбомом і наголошує, що такої Олі Полякової глядач ще не знав. Виконавиця привідкрила завісу та поділилась, що у її нових роботах ми почуємо нотки рок-музики, яку вона так давно хотіла співати. Проте тема жіночої долі залишиться основною у творчості співачки.

Ексклюзивно у «Сніданку з 1+1» Оля Полякова підтвердила, що матиме спільну пісню з Артемом Пивоваровим.

І додала: «Він дуже потужний, круту музику зробив, трек буде класним. Я більше не буду нічого казати, самі все почуєте. Завтра ми знімаємо кліп».

Щодня на глядачів «Сніданку з 1+1» очікують оперативні новини, поради від профільних спеціалістів, включення зірок та українців, які роблять усе задля перемоги України.  Не пропустіть щодня проєкт з  07:00 до 10:00, а у вихідні – з 8:00 до 10:00 на телеканалах ТЕТ і 2+2, а також на YouTube.