ТНМК: Енергодар – це Україна!

ТНМК: Енергодар – це Україна!

ТНМК: Енергодар – це Україна!

Правда в тому, що Україна – єдина. Внаслідок війни частину нашої держави окуповано, але ми ніколи не змиримося з тим, що хвора російська імперія досі намагається повернути нас в радянські часи та вкрасти в нас частину території. Кожен дециметр нашої землі є невіддільною частиною України. Це – аксіома. 

Сьогодні Танок на майдані Конґо представляє трек про Енергодар – тимчасово окуповане українське місто, що розташоване поруч із найбільшою в Європі Запорізькою АЕС. Місто-супутник, місто-робітник. Загарбники/росіяни/орки (непотрібне – викреслити) окупували Енергодар, вони вбивають, катують та тероризують населення, намагаючися залякати, зламати та усіляко запевнити всіх, що окупація – надовго. 

Це – неправда. Бо Енергодар – це Україна.  

Окупанти нищать робітників ЗАЕС – вони вбили Андрія  Гончарука, вони розстріляли Сергія Швеця. Весь цивілізований світ бачить, як росіяни поводяться на нашій землі. Цього вже не викреслити з історії світу. Ні-ко-ли!

Сьогодні ТНМК презентує пісню “Енергодар” – присвяту тим, хто опинився в окупації. Україна нічого не забула, Україна повернеться. Україна – віддячить. Енергодар – це Україна.  

Гурт дуже дякує компанії «Енергоатом», автору музики Максиму Величку, режисеру відео Юрію Ковальову та всім тим, хто доклався до цього відео. Глибока шана тим, хто досі лишається по той бік. І чекає на той момент, коли правда переможе. Ми обов’язково повернемося, зустрінемося та обіймемося. 

Бо Енергодар – це Україна.