Оля Полякова стала першою в світі артисткою, яку клонували

Оля Полякова стала першою в світі артисткою, яку клонували "Взрослая девочка"

Оля Полякова стала першою в світі артисткою, яку клонували "Взрослая девочка"

Тепер співачка як ніколи доступна народу — її можна замовити на своє свято буквально одним кліком. В будь-якій кількості. 

Така зав’язка нової роботи Олі Полякової — кліпу на пісню «Взрослая девочка». Сюжет відео і пісні — про те, що в потоці справ і життєвих турбот потрібно берегти свою внутрішню дівчинку: піклуватися про неї, пестити й регулярно вигулювати. Такий антистресовий рецепт від Олі Полякової є надзвичайно актуальним в постковідну епоху.

Крім того, відео втілює у собі мрію кожного артиста: наплодити своїх клонів і підраховувати прибуток, забувши про труднощі гастрольного графіку та «життя на колесах» по розбитих дорогах. 

Над найекспериментальнішим кліпом співачки працював Любомир Левицький — знаменитий український режисер, що працює в Голлівуді. Левицький не спеціалізується на музичних відео, але для Полякової зробив виняток. Режисер створив технічно складну, амбітну роботу, головну роль в якій виконала зірка комедійної франшизи «Скажене весілля» Ірина Приходько

Іншою особливістю відео стало використання нейромаркетингових досліджень. У тому числі завдяки нейромаркетингу вийшов продукт, максимально близький до потреб і очікувань аудиторії Полякової. 

Віталій Міняйло, керівник маркетингової компанії: «Перед нами постало завдання комплексно проаналізувати кліп Олі: визначити, які кадри в кліпі більше подобаються людям, а які краще переробити, які слова в пісні приємні, а які не зовсім зрозумілі. Реакції фокус-групи вимірювали спецобладнанням: нейрошоломом, датчиками вимірювання пульсу і поту на пальцях, пристроєм для фіксації погляду. Все це допомогло визначити сцени з максимальним залученням глядача і моменти, які потребують доопрацювання. Всі наші рекомендації були прийняті командою продакшну і успішно внесені до фінальної версії кліпу, що дозволило йому стати таким, який буде краще «заходити» мозку людини». 

Над піснею працювали Дмитро Сисоєв — постійний співавтор Олі, відповідальний за її хіти «Лед тронулся» і «Эй, секундочку», та відомий український музикант Мирослав Кувалдін

Нагадаємо, що 26 жовтня 2021 року в київському «Палаці Спорту» Оля Полякова дасть фінальний концерт в рамках шоу-програми «Королева ночи». За останні три роки ця програма настільки прийшлася до душі публіці, що принесла Поляковій статус найбільш гастролючої співачки України. Всього артистка виступала з «Королевой ночи» близько 400 разів, в тому числі відігравши рекордне шоу на стадіоні «Арена Львів», що зібрало 35 тисяч людей.

Ми зараз рідко даємо оцінки трекам артистів. Але тут хотіли б вставити ремарку… Олю, ну чого не українською? Ну ти ж саме про це вже не раз говорила: “Треба розвиток та підтримку українській мові давати”. Навіть кумедні та іноді “на межі дозволеного” пісні можна презентувати народу солов’їною.