ONUKA їде з концертними шоу до Варшави й Берліна: частина коштів піде на відновлення Чернігова

ONUKA на Times Square: Ната Жижченко стає амбасадоркою Spotify Equal

Український електро-фольк гурт ONUKA приїде до Варшави й Берліна з концертними шоу. Виступ у польській столиці відбудеться 14 листопада в клубі Progressia. Концерт у Берліні пройде 15 листопада в легендарному театрі Admiralspalast. Це будуть особливі вечори для всіх українців та прихильників ОNUKA в Європі.

ONUKA їде з концертними шоу до Варшави й Берліна: частина коштів піде на відновлення Чернігова

Останнього разу гурт приїжджав до Варшави в межах європейського туру після участі ОNUKA у гранд-фіналі Євробачення у 2017 році. Цього року Ната знову повертається до столиці Польщі.

14 листопада вона не тільки виступить, а і зустрінеться з усіма охочими в Українському домі у Варшаві, розкаже про свій фонд та збере історії українців. Також, під час зустрічі, як українці, так і поляки зможуть поділитися власними архівними фото з телефонів та спогадами про улюблені міста України. 

ONUKA їде з концертними шоу до Варшави й Берліна: частина коштів піде на відновлення Чернігова

Берлінський концерт гурту відбудеться в культурному центрі міста — театрі Admiralspalast, що має багату історію. За 2 години до концерту, у фоє театру, проходитиме імпровізована фотовиставка «Твоє місто». На ній українці разом із німцями «оживлять» зруйновані міста країни за допомогою кадрів зі своїх телефонів.

Нагадаємо, що від початку повномасштабного вторгнення росії, ONUKA стала амбасадоркою благодійного фонду «Це моє місто». Ця організація займається адресною допомогою громаді старовинного українського міста Чернігів, рідного для співачки. Частину коштів із кожного концерту Ната спрямовує на відновлення архітектури Чернігова та потреби містян.

Саме тому зараз ONUKA виступає з благодійною метою по всьому світу, зокрема провела мінітур по США, зіграла в Португалії, Франції, Естонії, Румунії та Молдові.