«Останній дзвоник»: співачка Vic Tory презентувала пісню для всіх випускників часів десятирічної війни

«Останній дзвоник»: співачка Vic Tory презентувала пісню для всіх випускників часів десятирічної війни

«Останній дзвоник» – пісня про мій випускний, який у мене вкрала війна. Але вона не вкрала моїх мрій і віри, що колись ми всім класом зустрінемось у рідному українському Маріуполі, щоб станцювати свій випускний вальс. Ця пісня – спогад про школу, юність, такі складні проблеми, перше кохання, перше розставання. Все так по-чесному. Хочу туди. Хочу вдягнути гольфи та банти, відчути як калатає серце, коли ти одягаєш стрічку “Випуск …”. Кожному, хто зміг відвідати випускний та почути останній дзвоник, кожному хто зможе – відверто за вас радію”, – розповіла співачка Vic Tory.

28 червня Vic Tory презентувала свою пісню «Останній дзвоник». Співачка вкотре поділилилася зі слухачами своїми щирими переживаннями. Цього разу пісня містить спогади історію випускного балу, про який так мріяла та чекала артистка. Вона розповіла нам, що до сьогодні зберігає фото тієї сукні, яку так хотіла купити на свято.

«Хочу щоб кожна дитина мала спокійне та мирне дитинство, юність, мала теплі та безтурботні літні вечори під час канікул, а під час навчання насолоджувались навіть тим небажанням інколи йти до школи, бо не лунатиме сирена і ти не бігтимеш до бомбосховища», – наголосила співачка.

На пісню «Останній дзвоник» відзнято кліп. У відео роботі Vic Tory знялась у шкільній формі та з улюбленою гітарою, якій понад 40 років, з нею співачка більше 9 років тому вперше покинула рідний Маріуполь.

У Тік Ток Віка запустила challenge з випускною стрічкою, на якій не вказана дата випуску, а є лише знаки запитання, бо співачка впевнена, що після закінчення війни повернеться до відбудованої школи і зможе отримати свій останній табель.