OSTY розповів про знайомство з продюсерами, з якими створив перші хіти, та про побоювання батьків

OSTY розповів про знайомство з продюсерами, з якими створив перші хіти, та про побоювання батьків

Молодий співак OSTY, який наразі є одним з найперспективніших представників молодої сцени, поділився, як познайомився зі своїми продюсерами. Про це він ексклюзивно розповів у подкасті для телеканалу “МУЗВАР”.

Як виявилося, одна з проюсерів лейблу Nebo Music Катерина Шевченко побачила кавери співака в соцмережах і вирішила запропонувати співпрацю.

«Я жив у Дрогобичі та навчався в музичному коледжі. Продюсери лейблу приїхали до мене, ми познайомилися… Ми обговорили все, мали багато планів, я вже в Київ мав їхати. Але батьки були проти, сказали: «Які продюсери, тебе зараз там взагалі на органи здадуть». Я їх розумію, мені 18 років, я приходжу і кажу, що мене покликали до столиці якісь продюсери. Я би на їхньому місці також здивувався», – поділився OSTY.

Проте ситуація вирішилася, адже батьки особисто познайомилися з представницею Nebo Music Катериною Шевченко та відпустили сина.

Нагадаємо, що також OSTY поділився деталями співпраці з інкогніто-співачкою Клавдією Петрівною та ексклюзивно розповів, чому вона приховує своє обличчя.