Знайомі ще з коледжу: OSTY ексклюзивно розповів про співпрацю з Клавдією Петрівною

Знайомі ще з коледжу: OSTY ексклюзивно розповів про співпрацю з Клавдією Петрівною

Молодий український співак OSTY завітав на подкаст до телеканалу «МУЗВАР» та розповів, як ставиться до своєї співпраці з інтернет-сенсацією Клавдією Петрівною та загалом привідкрив завісу, хто він такий. Адже це перше велике відеоінтерв’ю виконавця.

OSTY вперше ексклюзивно розповів про спільну творчість з Клавдією Петрівною, обличчя якої досі офіційно не представлено широкому загалу. В інтерв’ю засновник «МУЗВАР» Льоша Донцов у питанні акцентував, що виконавці вчилися разом у коледжі. В розмові OSTY не спростував цей факт. Проте розповів, що образ-інкогніто це взагалі не піар-хід.

«Ідея з тим, що Клавдія Петрівна не показує своє обличчя – це не піар-хід. Просто сама Клавдія Петрівна не захотіла себе показувати. Тому що думала, що пісні можуть не залетіти. А якщо це станеться, вона не хотіла зганьбитися», – зазначив OSTY.

Крім того, співак зазначив, що коли співачка видала перші пісні, він взагалі не знав, що це та сама Клавдія Петрівна. І додає: «Я їй пишу: «Це ти?». А вона: «Звідки ти дізнався? Що, так сильно чути, що це я?». Кажу: «Так, мені вже півгрупи (учбової – ред.) скинуло, дивіться, Клавдія Петрівна».

Також OSTY розкрив секрет, що його колега дуже любить музичні доробки Володимира Івасюка, а також надихається французькими піснями.

Знайомі ще з коледжу: OSTY ексклюзивно розповів про співпрацю з Клавдією Петрівною

А от щодо власної творчості наразі співак має побоювання та говорить, що треба завершувати зі спільними треками, адже його асоціюють саме з Клавдією Петрівною.

«Я боюся, що можу залишитися в тіні Клавдії Петрівни. Я думав про це… Мабуть, із Клавдією треба завершувати дуети. Бо записуємо пісню і в коментарях «знову той мужик, нащо його додали». А про самого мене як артиста, виявляється, не знають. Мене знають як мужика, що співає з Клавдією Петрівною», – підкреслив співак.

Нагадаємо, нещодавно Клавдія Петрівна презентує новий хіт «Я тобі брехала».