Освідчення на сцені, запрошені воїни та танцююча молодь: як розпочався благодійний тур MONATIK “ART Оборона” в Тернополі

Освідчення на сцені, запрошені воїни та танцююча молодь: як розпочався благодійний тур MONATIK “ART Оборона” в Тернополі

В Тернополі розпочався благодійний тур MONATIK в Україні. Як це було. 

Вчора у файному місті Тернопіль було розпочато великий благодійний тур MONATIK “ART Оборона”, зібрані кошти під час якого будуть направлені дітям та сім’ям з деокупованих та прифронтових територій у Фонд “Твоя опора”. Крім того, що кожний придбаний квиток на концерт вже являється донатом, артист також підготував для своїх шанувальників багато активностей, спрямованих на збір коштів. Саме так перед початком концерту було проведено благодійний аукціон, де розігрувалися цінні лоти, а у фойє будинку культури “Березіль” продавалися meet&greet на зустріч з артистом та було встановлено додаткові поінти зі збором коштів. Такі активності будуть проходити у кожному місті України. 

Концертна програма MONATIK тематично видозмінилася з танцювальної в музичну терапію. Неможливо не помітити, як збільшився бенд артиста: додалася скрипічна та розширилася духова секції. Весь концепт тримається на витриманому світлі та насичених жовтих кольорах вітаміну D. Також програма наскрізь пронизана згадками про важливість підтримки ментального здоров’я та вдячністю Збройним Силам України. Варто відзначити, що тих військових, які перебувають на ротації перед контрнаступом, MONATIK запрошує на концерти в кожному місті. 

Освідчення на сцені, запрошені воїни та танцююча молодь: як розпочався благодійний тур MONATIK “ART Оборона” в Тернополі

На сцену декілька разів під час концерту виходили діти з квітами, щоб подякувати за “ремонт” (так артист називає свій переклад з російської мови) улюблених мільйонами композицій. MONATIK не стримував сліз та декілька разів за вечір пригадав, що саме в цей день ми вшановуємо пам’ять всіх дітей, які загинули внаслідок збройної агресії рф проти України.  

Не обійшлося і без традиційних для концерту MONATIK сюрпризів. Під час пісні “Сильно” тернополянин Арсен освідчився своїй коханій і отримав згоду. Ще однією ініціативою, яку MONATIK готує для своїх шанувальників у кожному місті, стали запрошені артисти. Цього разу на сцену вийшов колектив “Bright emotions”, які вразили своїм проникливим виступом під “Старі фотографії”. 

Благодійний тур MONATIK “ART Оборона” розпочато! Попереду ще 20 міст та безліч сюрпризів. Підтримуємо один одного, тримаємося разом, невпинно донатимо та Слава Україні!