OXANA TRACH презентувала нову пісню «Душу», у відео до якої вперше показала свого чоловіка-військового

OXANA TRACH презентувала нову пісню «Душу», у відео до якої вперше показала свого чоловіка-військового

Після успіху дебютної авторської композиції «Колихала», яка отримала тисячі позитивних відгуків у соцмережах, виконавиця OXANA TRACH прем’єрить нову композицію «Душу». За словами співачки, їй хотілося написати пісню про справжнє кохання, яке не змушує страждати, а щодня надихає та заспокоює. Ще до релізу уривок пісні «Душу» зібрав майже 1,5 мільйона переглядів.

До створення цього треку її надихнув чоловік Микола, який є основним поціновувачем таланту співачки. Знаходячись вже понад 1,5 року на фронті та захищаючи нашу країну від окупантів, чоловік – перший слухач усіх пісень OXANA TRACH. Найчастіше за все він слухає творчість дружини на воєнних позиціях і каже, що ці треки зігрівають йому душу.

«Першою чергою пісня «Душу» про мої власні почуття. Коли я вперше відправила трек Миколі – дуже хвилювалася. Він одразу сказав, що це хіт. Тому взагалі не сумнівалася, що цю пісню має почути світ. Перший куплет «Душу» починається зі слів «Кажеш, я твій наркотик»… Якось Микола сказав, що нічого кращого, ніж проведення часу зі мною, немає. Я ніби його наркотик. Мені так запали в душу ці слова, що вони лягли в основу цієї пісні», – розповіла OXANA TRACH.

Сповідь про кохання також відгукнулася і в серцях звичайних українців. Після того, як співачка виклала уривок пісні в соцмережі, він одразу завірусився і зібрав сумарно на різних платформах майже 1,5 млн переглядів. Співачка каже, що не очікувала такого результату до релізу пісні.