ПРЕМʼЄРА: MamaRika & DOVI «Достатньо»

ПРЕМʼЄРА: MamaRika & DOVI «Достатньо»

MamaRika та DOVI випустили спільну роботу під назвою «Достатньо». Дует оспівує одну з найважливіших цінностей в житті кожної людини – родину і справжнє кохання. Це найбільше щастя, але і найважча праця, бо пронести крізь роки справжні почуття, а головне зберегти їх дуже непросто. Але коли дві люблячі людини йдуть поруч, то жодні біди не страшні.

Я вже давно зрозуміла, що важливішого за родину в моєму житті немає нічого. Саме тому пісня про дійсно важливі для мене цінності: вірність та чисту любов на все життя. Тільки у обіймах коханих ми почуваємося на своєму місці“, – розповідає MamaRika.

За словами артистів, дует виник спонтанно. Вони давно товаришують, і якось в розмові вирішили просто спробувати зробити щось разом, бо багато поглядів на життя дуже співпадають, а це гарний привід для нової музики.

Я завжди пропагую любов та відносини на все життя. В мене є кохана дружина, яку мені пощастило любити вперше і востаннє. Власне й як співається в пісні. Любов це не відчуття “метеликів нижче живота”, а в першу чергу власний вибір робити обрану людину щасливою. Для мене це один з основних принципів життя! Я відчуваю, що в Насті схожі цінності, тому і запропонував зробити їй цю пісню разом, на що вона любʼязно погодилась. Мені подобається її вокал та її позиціонування як людини та артиста. Вона справжній професіонал своєї справи! Тому я щиро радий, що трек вийшов саме таким“, – коментує DOVI.