Parfeniuk розкрив ім’я майбутньої доньки у новій пісні

Parfeniuk розкрив ім'я майбутньої доньки у новій пісні

Поки у мережі фанати чекають допис про народження дитини зіркового Parfeniuk, артист презентує новий трек “Дякую”, де розкриває імʼя майбутньої донечки.

“Ця пісня була написана, коли ми з моєю коханою Сімбочкою були на відстані. Я хотів підняти їй настрій і написав таку “колискову”. Шматочок пісні вже давно гуляв мережею Тік Ток, фанати часто просили цей трек на концертах. Напередодні пологів прийшло натхнення і я вирішив додати куплет. Вийшло дуже щиро. Кохаю свою маленьку і “Дякую” їй. І в очікуванні зустрічі з донечкою, тому слухайте новинку “Дякую”, аби дізнатись імʼя нашої дівчинки” – поділився Parfeniuk.

Оригінал пісні звучав дещо в іншому форматі, але куплет про батьківство став дуже вдалим доповненням хіту. У нього співак додав і ім’я майбутньої доньки. Молоді батьки назвуть дівчинку Софією.

Разом з презентацією пісні артист випустив яскраве mood video.

“Часто, цей трек називають “Борщ”, через його текстову частину. У відео я приготував найкрутіший борщ, бо маю один секретний інгрідієнт. Думаю, він найважливіший у будь-якому кулінарному шедеврі. Дивіться швиденько наше відео і першими дізнаєтесь, що ж такого я додав у свою страву. МастерШеф відпочиває (сміється)” – коментує Parfeniuk.

Візуальна складова відео Parfeniuk вийшла дуже домашньою та не награнною. Можна легко стати частиною життя артиста, ніби посидіти з ним разом на його кухні, подуркувати та поспілкуватись. Очікувано, головною героїнею стала вагітна дівчина артиста, якій і була присвячена пісня “Дякую”. 

Нагадаємо, раніше Parfeniuk презентував перший в кар’єрі дует разом з Wellboy.