Павло Зібров разом з гуртом KOLABA оновили легендарну пісню «Хрещатик» 

Павло Зібров разом з гуртом KOLABA оновили легендарну пісню «Хрещатик»

Народний артист України Павло Зібров вміє дивувати та слідкує за трендами. Цього разу разом з гуртом KOLABA артист обʼєднався та оновив свій легендарний «Хрещатик».

Новою версією хіта артисти хочуть розширити горизонти цього шедевра, адже «Хрещатик» втілює в собі душу та енергію самого Києва, де переплітаються минуле і майбутнє, традиції та інновації.

Ця пісня є символом єднання та гордості для кожного українця та тих, хто любить та цінує багатство культурної спадщини.

Для KOLABA це вже не перша співпраця з народними артистами, в їх колекції оновлених пісень – «А липи цвітуть» з Іво Бобулом, що залетіло на 4,5мл переглядів , а також з Оксаною Білозір «Горобина ніч» -1.8млн.

Гурт також створює ремікси для молодих співаків (CHEEV, Маша Кондратенко, Максим Бородін) та власні оновлені ремікси які стають трендами Тік Току – «Ой мамо люблю Гриця», «А калина не верба» та багато інших. 

Ексклюзивно для МУЗВАР Павло Зібров та гурт KOLABA дали коментар як саме проходила співпраця, чому саме Хрещатик і які подальші плани.

Павло Зібров:

«Я слідкую за трендами та стараюсь йти в ногу з часом. За гуртом KOLABA слідкував, бачив їх роботи, який вони роблять апгрейд старим пісням, та як під їх треки запалює молодь. Час не застав чекати і хлопці звʼязались зі мною. Ми довго обговорювали все, щоб це було в контексті зі мною та водночас на молодіжній хвилі і прийшли висновку, що нашу співпрацю потрібно розпочати саме з моєї легендарної пісні «Хрещатик», якій вже 29 років. Її знає вся Україна, а також за її межами, співають від мала до велика. 

Співпраця видалась плідною, хлопці швидко зробили новий саунд, зняли оперативно кліп, режисером якого став Андрій Брунов. Сучасний Хрещатик, яскрава картинка, модні звуки – все для того, щоб глядач та слухач зміг відчути, як це по модному зараз казати, –  «вайб» серця Києва. 

Щодо подальших планів, ми з Колабою готуємо ще одну новинку, але це трохи згодом, буде теж дуже сучасно та танцювально». 

КOLABA:

«Одна із основних цілей проекту KOLABA – це розвиток та популяризація української музики. «Хрещатик» – хіт незалежної України, який поєднує покоління українців: в одних викликає глибоке почуття ностальгії, а в інших – свіжі враження й емоції. Історія «Хрещатика» розповідає про відданість, силу духу та віру в майбутнє. Уже майже три десятиліття «Хрещатик» віддзеркалює у собі душу та енергію Києва, де переплітаються минуле і майбутнє, традиції й інновації. Ця пісня — це глибокий погляд на історію та сучасність міста, який перетинається з неймовірною музикою Павла Зіброва і потужним текстом Юрія Рибчинського, що не втрачають своєї актуальності. 

Це одна з найкращих музичних присвят Києву! І ми раді дати друге дихання цьому легендарному хіту».