ТОП-5 від гурту MOLODI: від класики українського року до ліричного маніфесту на роки

ТОП-5 від гурту MOLODi: від класики українського року до ліричного маніфесту на роки

Нещодавно гурт MOLODI у дуеті з Michelle Andrade перевипустили свій трек «скарб». У хлопців в принципі видніється начерк на поп-рок та інді-рок, і нам стало цікаво, а що є у їхніх власних плей-листах. Неочікуваностей мало, але рок тут досить різноманітних від лірики до драйву. Однак, серед усього є присвята Революції Гідності. Загалом слухайте та читайте самі: 

“Така як ти” – Океан Ельзи

Розповідає Кирило Роговий: “Ця пісня для мене надважлива. Я слухаю її впродовж усього життя. Коли я був зовсім малий, вона здавалася мені просто красивою. Пізніше вона мене цікавила як пісня, здавалася складною. Її хотілося розбирати. Зараз вона все ще здатна викликати в мене буревій емоцій. Під неї хочеться і плакати, і згадувати приємне.

“Сам собі країна” – Скрябін

Розповідає Іван Степаніщев: Крім того, що вона дуже соціальна, ця пісня іде зі мною протягом всього мого музичного життя. В нашому першому гурті – це була одна з перших пісень, яку ми грали на виступах. Пізніше декілька років поспіль ми їздили на Скрябін фести в Бердянськ, щоб виконати саме її.  А от нещодавно, до Дня Незалежності 2022 року, ми переробляли її  для одного музичного проєкту. Відчуваю, що ця пісня завжди зі мною. 

Злива” – Андрій Хливнюк, Джамала і Pianoboy

Кирило: Дуже сильна пісня. Сильний текст, який викликає потужні емоції. Дуже люблю до неї повертатися в своїх депресивних станах. Для мене вона набула особливого значення, коли я дізнався, що вона була випущена до першої річниці Революції Гідності. 

Цілував би” – Островський

Це був перший трек в роковому стилі, який саме ми задали Островському. Ми зробили це самі і це був один з перших треків, над яким ми працювали як саундпродюсери. Це був значний крок в нашій музичній кар’єрі.

Танцюй” – Антитіла

Кирило: Постійно грав її в своєму рідному місті на вулицях. Тому вона в мене в перше чергу зараз асоціюється з Маріуполем. Тому вона займає особливе місце в моєму житті.