“Перше літо без літа”: StellarSun презентувала пісню та кліп “Літо 2022”

"Перше літо без літа": StellarSun презентувала пісню та кліп "Літо 2022"

"Перше літо без літа": StellarSun презентувала пісню та кліп "Літо 2022"

Марина Тристан (псевдонім StellarSun) – професійна художниця, письменниця, а також автор та виконавець пісень. Нещодавно вона випустила нову музичну роботу – “Літо 2022” – яка поєднує у собі приємний літній мотив та сумний досвід у нових реаліях українців. Цей настрій вона і передала у кліпові, який самостійно розкадрувала, зрежисувала і випустила у світ. Так описує свою роботу сама авторка:

“Українці пережили перше в історії незалежної України літо без літа. Особливо зміни відчули мешканці тимчасово окупованих територій, будинки яких вщент знищили. Багато людей залишилися вдома, колективно розбирали завали, готували їжу, прали, вели побут (у відео багато символів чистоти). Їх транспорт заблоковано або знищено, вони не мають змоги нікуди виїхати. Тож тепер вони звикають до нових реалій. Їхнє літо 2022 року незабутнє”.

Це не перша її робота. У попередньому музичному творі “Ілюзія”, що з’явився на цифрових платформах у травні, йде мова про маленьку дівчинку з Бучі, батьків якої убили, а її викрали і депортували з України, як і інші десятки тисяч дітей. Разом з тим, гостро висвітлюються питання затягування доставки зброї та цинічні коментарі пропагандистів і третіх осіб.

“В першу чергу я творець. З допомогою мистецтва спілкуюся зі світом. В кожну роботу я вкладаю максимум знань, умінь і душі, чи то музика, чи то картини. Обожнюю концептуальні прийоми, символізм. І нехай зараз у моїх можливостях ще багато упущень, я не збираюся зупинятися”.

Реліз вже доступний для прослуховування на усіх цифрових майданчиках.