ПЕРШЕ ШОУ: ведучими стали Саня Димов та Марина Клим

ПЕРШЕ ШОУ: ведучими стали Саня Димов та Марина Клим

У понеділок, 5 червня, на телеканалі Суспільне Культура стартувало “Перше шоу” — новий ранковий проєкт Суспільного Мовлення, який виходить щобудня о 7:00. “Перше шоу” — це дві години пізнавальної та корисної інформації, що задає правильний настрій на весь день. Ведучими першого тижня стали популярний український діджей Саня Димов та радіоведуча Марина Клим.

Перший вихід в ефір, перший робочий тиждень – дуже відповідальна місія, яка випала нам з Мариною. Я дуже скучив за телебаченням. За ранковими емоціями, навіть у такий складний час. У мене чудова напарниця і ми готові розпочинати новий день з нашими глядачами”, – коментує Саня Димов.

Ми не просто розважальне шоу. Ми даємо корисну інформацію, яка допомагає і захоплює українців жити, працювати і перемагати себе обставини і ворога кожного дня. Ми більше за ранкове шоу, ми прагнемо дати українцям натхнення і спрагу жити. Тому ми Перше шоу. Тому ми з Сашком – перші“, – додає Марина Клим.

Марина Клим – теле- та радіоведуча, тренерка з ораторського мистецтва та публічних виступів. Вона також є авторкою і ведучою декількох Ютуб проєктів та подкастів. А ще Марина є акторкою театральної студії Beat. Грає головні полі у виставах “Шлюбна спокуса” та “Спробуй ще”.

Я мрію навчити якомога більше людей любити камеру та себе в ній“, – додає Марина.

Саня Димов – популярний український , радіо та телеведучий. За плечима Сані великий досвід роботи на радіо та телеканалах, участь у різноманітних подіях національного та європейського масштабу. Наприклад, у 2017 році Димов став офіційним діджеєм Євробачення, яке проходило у Києві. Після повномасштабного вторгнення влаштувався на пошту, щоб показати своїм вчинком, що навіть у найскрутніший час можна буди корисним та не втратити себе. “Саню знають усі” можна так легко охарактеризувати характер нового ведучого “Першого Шоу”.

#ПершеШоу щобудня о 7:00 на телеканалі Суспільне Культура! 

Онлайн трансляція на сайті Суспільне Культура

Безкоштовно у додатках Дія та Мегого

З можливістю “перемотати” і переглянути у записі у додатку Київстар ТБ

Та Lanet Tv

А вже наступного тижня “Перше Шоу” вестиме друга пара ведучих – радіоведучий та письменник-музикант Роман Коляда, а також акторка Яніна Андрєєва.