Перший музичний TikTok серіал: Parfeniuk презентує трек “Мала”

Перший музичний TikTok серіал: Parfeniuk презентує трек “Мала”

Український self-made артист Parfeniuk захопив мережу ТікТок серіалом та своїм новим синглом «Мала». Це перший в Україні формат відео креативів для просування музики. Parfeniuk запросив для зйомок зіркових блогерів: Маша Кондратенко, Сєва і звісно ж, головну роль у серіалі грала дівчина виконавця – Сімбочка.

Як і багато інших пісень, “Мала” присвячена головній музі артиста. Саме через сюжет серіалу, Parfeniuk хотів підкреслити щирість своїх почуттів та готовність зірвати і зірку з неба для коханої.

“Можете вважати мене справжнім романтиком, але ця пісня про ту саму закоханість, яка переростає у справжнє кохання. Про хвилюючі почуття при перших зустрічах, про думки, які повністю зайняті дівчиною, яку ти зустрів і відразу зрозумів: “це моя мала“, – розповідає Parfeniuk.

Водночас легкий, але динамічний саунд додають треку ще більш цікавого забарвлення. Трек “Мала” підійде, як і літніх вечірок, але так само гармонійно впишеться у вайб осені. Осінь – не час для депресії, а період для кохання, тому нехай цей трек стане саундтреком справжніх почуттів.