Під час зйомок відео SESTRA “Мої доці” стався вибух

Під час зйомок відео SESTRA - “Мої доці” стався вибух

Гурт SESTRA готує для своїх прихильників декілька прем’єр. А сьогодні в соціальних мережах з’явилося унікальне відео та пісня.

Дівчата записали новий трек, де розповіли про себе та свою історію в шоу-бізнесі. Про їх участь у “Голосі країни” та популярність яка прийшла після шоу. Ви вперше почуєте як Аліна не лише заграє на саксофоні, але і заспіває.

Окрім того, пісня “Мої доці” особлива не тільки своїм музичним форматом, але й тим, що в ній брав участь батько однієї з учасниць гурту, Аліни, – Гена. Він прийняв участь і у записі треку і в зйомках відео роботи. Його тепла і вразлива гра додає пісні ще більше емоційності та драйву. 

“Це історія двох дівчат, які пройшли довгий шлях поки потрапили на сцену шоу “Голос країни”. Це наша історія, якою ми захотіли поділитись з нашими слухачами. Всі це роблять у форматі інтерв’ю ми ж вирішили підійти до цього креативно і зробити музичну розповідь. Маємо надію нашим прихильникам сподобається”, – діляться дівчата. 

Режисером відео роботи став Владислав Діденко, який вдало передав настрій та суть пісні створивши яскраву, сучасну та динамічну картинку.

Відео робота знімалась в Києві де під час зйомок неподалік від знімально майданчика був збитий шахід, що летів на столицю. Дівчата вирішили залишити цей момент у відеороботі та ще раз нагадати про реалії сьогодення та про те, що росія є державою терористом.