Про вигорання та втрату себе в новому кліпі від гурту MBreeze

Про вигорання та втрату себе в новому кліпі від гурту MBreeze

Гурт MBreeze презентував новий ліричний сингл “Знов не сплю” разом із відеокліпом на пісню.

“Знов не сплю” – це відображення одного з моїх найбільших страхів – втратити мрію. Забути, заради чого я живу, рухаюсь, дихаю. Не здійснити те, заради чого я з’явився на цей світ. Рано чи пізно кожен замислюється над сенсом свого життя і його шляхом, починаючи змалечка. Згадуючи себе підлітка, я пам’ятаю, що весь світ був переді мною, я вірив в найзухваліші мрії і їхню реальність у моєму житті. Чим доросліші ми стаємо, тим меншими стають наші мрії, і це страшно“,розповідає фронтмен гурту Олександр Біляк.

За 2 дні до релізу треку російська армія спричинила екоцид, підірвавши Каховську ГЕС, що відобразило свій відбиток на цьому релізі. 

“Для того, щоб відзняти один з кадрів кліпу, довелося трохи полежати на холодному асфальті на вулиці посеред ночі та зімітувати, що це ліжко. Страшно уявити, що десятки тисяч людей і тварин зараз сплять в таких умовах не тому, що щось знімають чи в них безсоння, а тому, що їх домівка була зруйнована і затоплена. Зараз важливо допомогти всім, хто потребує цього”, – коментують учасники гурту.