“Під ковдрою”: Наталія Могилевська показала у новому кліпі щасливу родину

"Під ковдрою": Наталія Могилевська показала у новому кліпі щасливу родину

Наталія Могилевська презентувала ніжну роботу “Під ковдрою”. Новоспечена мама двох доньок, яких співачка удочерила разом зі своїм чоловіком, цією роботою акцентує: щастя у наших руках.

«Ця пісня про те, що ховається під ковдрою! Тендітні ніжні почуття, які не для всіх, які потребують захисту від зовнішніх обставин, які тому і мають назву, що вони інтимні. Почуття, які тільки й призначені для спостерігання, тільки для близьких та рідних. Особливо, якщо мова йдеться про дітей. Наше щастя тільки в наших руках. І для цього нічого не потрібно, крім кохання. Тим більше, що хоч одна ковдра вдома є у кожного.», – розповідає Наталя. 

Цією піснею Могилевська надихає на спогади дитинства, адже у кожного був, саме той, уявний будиночок  під ковдрою, на двох стільчиках.  

«Саме там були наші найбільші дитячі почуття, переживання, тривоги, найцікавіші ігри, про які наші батьки навіть не здогадувалися.», – коментує співачка. 

На підтримку релізу артистка відзняла музичний кліп. Режисером відеороботи стала Ольга Семьошкіна. В сюжеті з Могилевською можна побачити дітей та чоловіка, які емоційно передали атмосферу теплого сімейного затишку почуттів та справжнього кохання. Проте це актори, адже свою родину співачка тримає у таємниці.

Нагадаємо, Оля Полякова випустила альбом золотих хітів 100% UA.